Mums džiugu pranešti, kad 2024-01-29 (data orientacinė, dar bus patvirtinta) pradės veikti nauja TED portalo versija. Norite sužinoti, kokių naujų funkcijų, patobulinimų ir kt. parengėme naudotojams? Kviečiame susipažinti su mūsų straipsniu ir sužinoti daugiau apie naujus svarbiausius pasikeitimus ir funkcijas.
Dėl klaidų programoje „eForms“ skelbimai rodomi netinkamai. Stengiamės pašalinti šią problemą. Daugiau informacijos ir rekomendacijų rasite mūsų specialiame puslapyje.
Jau galima registruotis į 2023 m. gruodžio 14 d. vyksiantį pakartotiniams TED duomenų naudotojams skirtą 4-ąjį seminarą
Prekės - 3842-2020
Lenkija-Katowice: Vandenilis, argonas, inertinės dujos, azotas ir deguonis
2020/S 003-003842
Klaidų ištaisymas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa gazów technicznych jedno- i wieloskładnikowych oraz mieszanek gazów wraz z dzierżawą dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 241-6
Nuorodos numeris: 701903530
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
24111000 Vandenilis, argonas, inertinės dujos, azotas ir deguonis
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów technicznych jedno- i wieloskładnikowych oraz mieszanek gazów wraz z dzierżawą dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 241-6.
VI dalis: Papildoma informacija
Polska-Katowice: Wodór, argon, gazy szlachetne, azot i tlen
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903530
II.1.2)Główny kod CPV24111000 Wodór, argon, gazy szlachetne, azot i tlen
II.1.4)Krótki opis: