Dėl klaidos programoje, „eForms“ skelbimuose netinkamai rodomi URL. Stengiamės pašalinti šią problemą. Kol kas siūlome nutrinti kablelį (ar bet kokį kitą specialų ženklą), įrašytą URL pabaigoje. Atsiprašome už nepatogumus.
Prekės - 384275-2020
Lenkija-Katowice: Mobilios hidraulinės šachtų atramos
2020/S 157-384275
Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Prekės
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-15.
Nuorodos numeris: 701903651
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
43140000 Mobilios hidraulinės šachtų atramos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z 29.1.2004 Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Zadanie 1
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Materiały wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie 2
Pirkimo dalies Nr.: 2
Zadanie 3
Pirkimo dalies Nr.: 3
Zadanie 4
Pirkimo dalies Nr.: 4
Zadanie 5
Pirkimo dalies Nr.: 5
Zadanie 6
Pirkimo dalies Nr.: 6
Zadanie 7
Pirkimo dalies Nr.: 7
Zadanie 8
Pirkimo dalies Nr.: 8
Zadanie 9
Pirkimo dalies Nr.: 9
Zadanie 10
Pirkimo dalies Nr.: 10
Zadanie 11
Pirkimo dalies Nr.: 11
Zadanie 12
Pirkimo dalies Nr.: 12
Zadanie 13
Pirkimo dalies Nr.: 13
Zadanie 14
Pirkimo dalies Nr.: 14
Zadanie 15
Pirkimo dalies Nr.: 15
Zadanie 16
Pirkimo dalies Nr.: 16
Zadanie 17
Pirkimo dalies Nr.: 17
Zadanie 18
Pirkimo dalies Nr.: 18
Zadanie 19
Pirkimo dalies Nr.: 19
Zadanie 20
Pirkimo dalies Nr.: 20
Zadanie 21
Pirkimo dalies Nr.: 21
Zadanie 22
Pirkimo dalies Nr.: 22
Zadanie 23
Pirkimo dalies Nr.: 23
Zadanie 24
Pirkimo dalies Nr.: 24
Zadanie 25
Pirkimo dalies Nr.: 25
Zadanie 26
Pirkimo dalies Nr.: 26
Zadanie 27
Pirkimo dalies Nr.: 27
Zadanie 28
Pirkimo dalies Nr.: 28
Zadanie 29
Pirkimo dalies Nr.: 29
Zadanie 30
Pirkimo dalies Nr.: 30
Zadanie 31
Pirkimo dalies Nr.: 31
Zadanie 32
Pirkimo dalies Nr.: 32
Zadanie 33
Pirkimo dalies Nr.: 33
Zadanie 34
Pirkimo dalies Nr.: 34
Zadanie 35
Pirkimo dalies Nr.: 35
Zadanie 36
Pirkimo dalies Nr.: 36
Zadanie 37
Pirkimo dalies Nr.: 37
Zadanie 38
Pirkimo dalies Nr.: 38
Zadanie 39
Pirkimo dalies Nr.: 39
Zadanie 40
Pirkimo dalies Nr.: 40
Zadanie 41
Pirkimo dalies Nr.: 41
Zadanie 42
Pirkimo dalies Nr.: 42
Zadanie 43
Pirkimo dalies Nr.: 43
Zadanie 44
Pirkimo dalies Nr.: 44
Zadanie 45
Pirkimo dalies Nr.: 45
Zadanie 46
Pirkimo dalies Nr.: 46
Zadanie 47
Pirkimo dalies Nr.: 47
Zadanie 48
Pirkimo dalies Nr.: 48
Zadanie 49
Pirkimo dalies Nr.: 49
Zadanie 50
Pirkimo dalies Nr.: 50
Zadanie 51
Pirkimo dalies Nr.: 51
Zadanie 52
Pirkimo dalies Nr.: 52
Zadanie 53
Pirkimo dalies Nr.: 53
Zadanie 54
Pirkimo dalies Nr.: 54
Zadanie 55
Pirkimo dalies Nr.: 55
Zadanie 56
Pirkimo dalies Nr.: 56
Zadanie 57
Pirkimo dalies Nr.: 57
Zadanie 58
Pirkimo dalies Nr.: 58
Zadanie 59
Pirkimo dalies Nr.: 59
Zadanie 60
Pirkimo dalies Nr.: 60
Zadanie 61
Pirkimo dalies Nr.: 61
Zadanie 62
Pirkimo dalies Nr.: 62
Zadanie 63
Pirkimo dalies Nr.: 63
Zadanie 64
Pirkimo dalies Nr.: 64
Zadanie 65
Pirkimo dalies Nr.: 65
Zadanie 66
Pirkimo dalies Nr.: 66
Zadanie 67
Pirkimo dalies Nr.: 67
Zadanie 68
Pirkimo dalies Nr.: 68
Zadanie 69
Pirkimo dalies Nr.: 69
Zadanie 70
Pirkimo dalies Nr.: 70
Zadanie 71
Pirkimo dalies Nr.: 71
Zadanie 72
Pirkimo dalies Nr.: 72
Zadanie 73
Pirkimo dalies Nr.: 73
Zadanie 74
Pirkimo dalies Nr.: 74
Zadanie 75
Pirkimo dalies Nr.: 75
Zadanie 76
Pirkimo dalies Nr.: 76
Zadanie 77
Pirkimo dalies Nr.: 77
Zadanie 78
Pirkimo dalies Nr.: 78
Zadanie 79
Pirkimo dalies Nr.: 79
Zadanie 80
Pirkimo dalies Nr.: 80
Zadanie 81
Pirkimo dalies Nr.: 81
Zadanie 82
Pirkimo dalies Nr.: 82
Zadanie 83
Pirkimo dalies Nr.: 83
Zadanie 84
Pirkimo dalies Nr.: 84
Zadanie 85
Pirkimo dalies Nr.: 85
Zadanie 86
Pirkimo dalies Nr.: 86
Zadanie 87
Pirkimo dalies Nr.: 87
Zadanie 88
Pirkimo dalies Nr.: 88
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903651
II.1.2)Główny kod CPV43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
II.2.4)Opis zamówienia:
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
II.2.1)Nazwa:Część nr: 16
II.2.1)Nazwa:Część nr: 17
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
II.2.1)Nazwa:Część nr: 19
II.2.1)Nazwa:Część nr: 20
II.2.1)Nazwa:Część nr: 21
II.2.1)Nazwa:Część nr: 22
II.2.1)Nazwa:Część nr: 23
II.2.1)Nazwa:Część nr: 24
II.2.1)Nazwa:Część nr: 25
II.2.1)Nazwa:Część nr: 26
II.2.1)Nazwa:Część nr: 27
II.2.1)Nazwa:Część nr: 28
II.2.1)Nazwa:Część nr: 29
II.2.1)Nazwa:Część nr: 30
II.2.1)Nazwa:Część nr: 31
II.2.1)Nazwa:Część nr: 32
II.2.1)Nazwa:Część nr: 33
II.2.1)Nazwa:Część nr: 34
II.2.1)Nazwa:Część nr: 35
II.2.1)Nazwa:Część nr: 36
II.2.1)Nazwa:Część nr: 37
II.2.1)Nazwa:Część nr: 38
II.2.1)Nazwa:Część nr: 39
II.2.1)Nazwa:Część nr: 40
II.2.1)Nazwa:Część nr: 41
II.2.1)Nazwa:Część nr: 42
II.2.1)Nazwa:Część nr: 43
II.2.1)Nazwa:Część nr: 44
II.2.1)Nazwa:Część nr: 45
II.2.1)Nazwa:Część nr: 46
II.2.1)Nazwa:Część nr: 47
II.2.1)Nazwa:Część nr: 48
II.2.1)Nazwa:Część nr: 49
II.2.1)Nazwa:Część nr: 50
II.2.1)Nazwa:Część nr: 51
II.2.1)Nazwa:Część nr: 52
II.2.1)Nazwa:Część nr: 53
II.2.1)Nazwa:Część nr: 54
II.2.1)Nazwa:Część nr: 55
II.2.1)Nazwa:Część nr: 56
II.2.1)Nazwa:Część nr: 57
II.2.1)Nazwa:Część nr: 58
II.2.1)Nazwa:Część nr: 59
II.2.1)Nazwa:Część nr: 60
II.2.1)Nazwa:Część nr: 61
II.2.1)Nazwa:Część nr: 62
II.2.1)Nazwa:Część nr: 63
II.2.1)Nazwa:Część nr: 64
II.2.1)Nazwa:Część nr: 65
II.2.1)Nazwa:Część nr: 66
II.2.1)Nazwa:Część nr: 67
II.2.1)Nazwa:Część nr: 68
II.2.1)Nazwa:Część nr: 69
II.2.1)Nazwa:Część nr: 70
II.2.1)Nazwa:Część nr: 71
II.2.1)Nazwa:Część nr: 72
II.2.1)Nazwa:Część nr: 73
II.2.1)Nazwa:Część nr: 74
II.2.1)Nazwa:Część nr: 75
II.2.1)Nazwa:Część nr: 76
II.2.1)Nazwa:Część nr: 77
II.2.1)Nazwa:Część nr: 78
II.2.1)Nazwa:Część nr: 79
II.2.1)Nazwa:Część nr: 80
II.2.1)Nazwa:Część nr: 81
II.2.1)Nazwa:Część nr: 82
II.2.1)Nazwa:Część nr: 83
II.2.1)Nazwa:Część nr: 84
II.2.1)Nazwa:Część nr: 85
II.2.1)Nazwa:Część nr: 86
II.2.1)Nazwa:Część nr: 87
II.2.1)Nazwa:Część nr: 88