Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 384544-2021
die Ukraine-Kyiv: Organisation von EU-Studientagen in der Ukraine
2021/S 146-384544
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Organisation von EU-Studientagen in der Ukraine
Referenznummer der Bekanntmachung: EEAS/DELUKRK/2021/OP/0029
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Organisation einer Reihe von EU-Studientagen (EUSD, Ukrainische Bezeichnung ЄВРОШКОЛИ) in der Ukraine, die auf Studierende und Arbeitsbesuche ausgerichtet sind, und Erweiterung des Umfangs der pro-europäischen sachkundigen jungen Menschen/Schaffung neuer Möglichkeiten zur Umsetzung der EUSD in der Ukraine:
• Entwicklung und Pflege einer Online-Plattform (Web-Plattform) (Online-Universität);
• Einrichtung virtueller Klassenzimmer;
• Organisation von Webinaren;
• neue Online- und Offline-Formate/Erweiterung der EUSD für neue Zielgruppen: Oberstufenschüler und Schulkinder.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 800 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Organisation von EU-Studientagen in der Ukraine.
Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
ELi teemaliste õppepäevade korraldamine Ukrainas
Viitenumber: EEAS/DELUKRK/2021/OP/0029
II.1.2)CPV põhikood80000000 Haridus- ja koolitusteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Kogu Ukrainat hõlmavate kooliõpilastele suunatud ELi teemaliste õppepäevade (EU Study Days (EUSD), ukrainakeelne nimetus ЄВРОШКОЛИ) sarja korraldamine ja töökülastused ning Euroopameelsete teadlike noorte inimeste ringi laiendamine / EUSD rakendamiseks Ukrainas uute võimaluste pakkumine:
• võrgupõhise (veebi-)platvormi (internetiülikool) väljatöötamine ja hooldamine;
• virtuaalsete klassiruumide loomine;
• veebiseminaride korraldamine;
• uued võrguühendusega ja -ühenduseta vormingud / EUSD laiendamine uutele sihtrühmadele: keskkooliõpilased ja koolilapsed.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 800 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)80000000 Haridus- ja koolitusteenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
ELi teemaliste õppepäevade korraldamine Ukrainas.
Bunús dlí:
Rialachán (AE, Euratom) Uimh. 2018/1046
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Laethanta Staidéir AE san Úcráin a Eagrú
Uimhir thagartha: EEAS/DELUKRK/2021/OP/0029
II.1.2)Príomhchód CPV80000000 Education and training services
II.1.4)Cur síos achomair:
Sraith Laethanta Staidéir AE a eagrú (ainm Úcráinise EUSD ЄВРОШКОЛИ) ar fud na hÚcráine ag díriú ar mhic léinn agus cuairteanna oibre, agus scóip daoine óga eolasacha atá ar son na hEorpa a leathnú/deiseanna nua a sholáthar chun EUSD a chur chun feidhme san Úcráin:
• ardán ar líne (gréasáin) (Ollscoil Ar Líne) a fhorbairt agus a chothabháil;
• seomraí ranga fíorúla a bhunú;
• seimineáir ghréasáin a eagrú;
• formáidí nua ar líne agus as líne/EUSD a leathnú chuig spriocghrúpaí nua: daltaí ardscoile agus leanaí scoile.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 800 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise80000000 Education and training services
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Laethanta staidéir AE san Úcráin a Eagrú.
29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Organizacja dni studyjnych UE w Ukrainie
II.1.2)Główny kod CPV
80000000 Usługi edukacyjne i szkoleniowe
II.1.4)Krótki opis:
Organizacja serii unijnych Dni Studyjnych (EUSD, w języku ukraińskim ЄВРОШКОЛИ) w Ukrainie, skierowanych do studentów oraz wizyt roboczych, a także poszerzenie zakresu wiedzy proeuropejskiej wśród młodych ludzi/stworzenie nowych możliwości realizacji EUSD w Ukrainie:
• opracowanie i utrzymanie platformy (sieciowej) online (uniwersytet online);
• utworzenie wirtualnych sal wykładowych;
• zorganizowanie webinariów;
• nowe formaty online i offline/rozszerzenie działań EUSD, by dotrzeć do nowych odbiorców docelowych: uczniów szkół średnich i uczniów.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
Wartość bez VAT: 800 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Organizacja dni studyjnych UE w Ukrainie.