Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ingenieursdiensten Civieltechnische kunstwerken
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Raamovereenkomst Ingenieursdiensten Civieltechnische kunstwerken
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Ingenieursdiensten bestaan uit:
- Opstellen RAW raamovereenkomst voor klein- en groot onderhoud;
- Verzorgen Directie& Toezicht op bovenstaande RAW overeenkomst;
- Uitvoeren technische inspecties en begrotingen.