Aufgrund eines technischen Fehlers werden die URLs in den elektronischen Formularen nicht korrekt angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Vorerst empfehlen wir Ihnen, das Komma oder andere Sonderzeichen, die fälschlicherweise am Ende der URL erscheinen, zu löschen. Bitte entschuldigen Sie die Unannehmlichkeiten.
Dienstleistungen - 384969-2022
Submission deadline has been amended by:  430018-2022
Polen-Warschau: Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
2022/S 135-384969
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia oraz monitorowanie sygnałów alarmowych SSWiN na rzecz IMGW-PIB
Referenznummer der Bekanntmachung: WZP-262-21/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiot zamówienia obejmuje usługę ochrony fizycznej osób i mienia oraz całodobowego monitorowania sygnałów alarmowych generowanych przez lokalne systemy sygnalizacji włamania i napadu (dalej „SSWiN”) wraz z podejmowaniem działań ochronnych przez załogi/patrole interwencyjne Wykonawcy na rzecz IMGW-PIB.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio dla danej części zamówienia, w załączniku od nr 1A do nr 1E do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Świadczenie usług ochrony fizycznej na rzecz IMGW-PIB w Warszawie i Legionowie oraz monitorowanie sygn. alarmowych SSWiN w wybranych obiekt. Zamawiającego zlok. na terenie kraju, w okresie 47 m-cy
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
79711000 Überwachung von Alarmanlagen
79713000 Bewachungsdienste
79714000 Überwachungsdienste
79715000 Streifendienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Świadczenie usług ochrony fizycznej obiektów IMGW-PIB zlokalizowanych w Warszawie, ul. Podleśna 61, 01-673 Warszawa, od dnia 31 grudnia 2022 r. godz. 12:00, do dnia 30 listopada 2026 r. godz. 23:59;
2. Świadczenie usług ochrony fizycznej obiektów IMGW-PIB zlokalizowanych w Legionowie, ul. Zegrzyńska 38, 05-119 Legionowo, od dnia 31 grudnia 2022 r. godz. 12:00, do dnia 30 listopada 2026 r. godz. 23:59;
3. Świadczenie usług monitorowania sygnałów alarmowych SSWiN wraz z podejmowaniem działań ochronnych przez patrole interwencyjne Wykonawcy w celu zapewnienia ochrony osób i mienia IMGW-PIB, od dnia 31 grudnia 2022 r. godz. 12:00, do dnia 30 listopada 2026 r. godz. 23:59, w wybranych obiektach Zamawiającego zlokalizowanych na terenie kraju:
3.1. ul. Ciołkowskiego 2/3, 15-245 Białystok;
3.2. ul. Pułaskiego 125, 16-400 Suwałki;
3.3. ul. Kajki 128, 11-730 Mikołajki;
3.4. ul. Bydgoska 31, 11-400 Kętrzyn;
3.5. ul. Sielska 22a, 10-802 Olsztyn;
3.6. ul. Szreńska 14, 06-500 Mława;
3.7. Nowe Trzepowo 56, 09-402 Płock;
3.8. ul. Lipowa 1, 05-140 Borowa Góra;
3.9. ul. Polna 42, 21-550 Terespol;
3.10. ul. Korolowska 77, 22-200 Włodawa;
3.11. ul. Zwoleńska 5, 26-900 Kozienice;
3.12. ul. Piaskowa 284, 08-103 Siedlce;
3.13. ul. Polna 10, 97-330 Sulejów.
Świadczenie usług ochrony fizycznej na rzecz IMGW-PIB w Krakowie oraz monitorowanie sygn. alarmowych SSWiN w wybranych obiekt. Zamawiającego zlok. na terenie kraju, w okresie 47 m-cy
Los-Nr.: 2
1. Świadczenie usług ochrony fizycznej obiektów IMGW-PIB zlokalizowanych w Krakowie, ul. Piotra Borowego 14, 30-215 Kraków, od dnia 31 grudnia 2022 r. godz. 12:00, do 30 dnia listopada 2026 r. godz. 23:59;
2. Świadczenie usług monitorowania sygnałów alarmowych SSWiN wraz z podejmowaniem działań ochronnych przez patrole interwencyjne Wykonawcy w celu zapewnienia ochrony osób i mienia IMGW-PIB, od dnia 31 grudnia 2022 r. godz. 12:00, do dnia 30 listopada 2026 r. godz. 23:59, w wybranych obiektach Zamawiającego zlokalizowanych na terenie kraju:
2.1 Suków 19 B, 26-021 Daleszyce;
2.2 ul. Okrzei 99, 38-400 Krosno;
2.3 ul. Widokowa 36, 38-600 Lesko;
2.4 ul. Pijarska 30, 33-300 Nowy Sącz;
2.5 ul. Ożarowska 65, 27-600 Sandomierz;
2.6 al. Piaskowa 56, 33-100 Tarnów;
2.7 ul. Sienkiewicza 26c, 34-500 Zakopane;
2.8 ul. Bratków 10, 40-045 Katowice;
2.9 ul. Lotnisko 1, 40-271 Katowice;
2.10 ul. Broniewskiego 2, 47-400 Racibórz;
2.11 ul. Cieszyńska 321, 43-300 Bielsko-Biała;
2.12 ul. Oleńki 32, 42-200 Częstochowa;
2.13 Aleja Zdrojowa 12, 33-370 Muszyna.
Świadczenie usług ochrony fizycznej na rzecz IMGW-PIB w Poznaniu oraz monitorowanie sygn. alarmowych SSWiN w wybranych obiekt. Zamawiającego zlok. na terenie kraju, w okresie 47 m-cy
Los-Nr.: 3
1. Świadczenie usług ochrony fizycznej obiektów IMGW-PIB zlokalizowanych w Poznaniu, ul. Dąbrowskiego 174/176, 60-594 Poznań, od dnia 31 grudnia 2022 r. godz. 12:00, do 30 dnia listopada 2026 r. godz. 23:59;
2. Świadczenie usług monitorowania sygnałów alarmowych SSWiN wraz z podejmowaniem działań ochronnych przez patrole interwencyjne Wykonawcy w celu zapewnienia ochrony osób i mienia IMGW-PIB, od dnia 31 grudnia 2022 r. godz. 12:00, do dnia 30 listopada 2026 r. godz. 23:59,
w wybranych obiektach Zamawiającego zlokalizowanych na terenie kraju:
2.1 ul. Sybiraków 10, 66-400 Gorzów Wielkopolski;
2.2 ul. Róży Wiatrów 16, 62-800 Kalisz;
2.3 Radoszewice (szerokość i długość geograficzna: 52°21'43.9"N 18°42'23.2"E) (52.362194, 18.706444);
2.4 ul. Miedziana 24, 64-920 Piła;
2.5 ul. Północna 46, 69-100 Słubice;
2.6 ul. Graniczna 45, 98-300 Wieluń.
Świadczenie usług ochrony fizycznej na rzecz IMGW-PIB we Wrocławiu oraz monitorowanie sygn. alarmowych SSWiN w wybranych obiekt. Zamawiającego zlok. na terenie kraju, w okresie 47 m-cy
Los-Nr.: 4
1. Świadczenie usług ochrony fizycznej obiektów IMGW-PIB zlokalizowanych we Wrocławiu, ul. Parkowa 28 i 30, 51-616 Wrocław, od dnia 31 grudnia 2022 r. godz. 12:00, do dnia 30 listopada 2026 r. godz. 23:59;
1.2. Świadczenie usług monitorowania sygnałów alarmowych SSWiN wraz z podejmowaniem działań ochronnych przez patrole interwencyjne Wykonawcy w celu zapewnienia ochrony osób i mienia IMGW-PIB, od dnia 31 grudnia 2022 r. godz. 12:00, do dnia 30 listopada 2026 r. godz. 23:59, w wybranych obiektach Zamawiającego zlokalizowanych na terenie kraju:
1.2.1. ul. Graniczna 201, 54-530 Wrocław;
1.2.2. ul. Przeskok 4, 45-627 Opole;
1.2.3. ul. Lotnictwa 3, 58-500 Jelenia Góra;
1.2.4. ul. Dusznicka 9, 57-300 Kłodzko;
1.2.5. ul. Bartoszowska 2, 59-220 Legnica;
1.2.6. ul. Struga 1a, 65-331 Zielona Góra;
1.2.7. ul. Kosmonautów 8, 64-100 Leszno.
Świadczenie usług ochrony fizycznej na rzecz IMGW-PIB w Gdyni oraz monitorowanie sygn. alarmowych SSWiN w wybranych obiekt. Zamawiającego zlok. na terenie kraju, w okresie 47 m-cy
Los-Nr.: 5
1. Świadczenie usług ochrony fizycznej obiektów IMGW-PIB zlokalizowanych w Gdyni, ul. Jerzego Waszyngtona 42, 81 – 342 Gdynia, od dnia 31 grudnia 2022 r. godz. 12:00, do 30 listopada 2026 r. godz. 23:59;
1.2. Świadczenie usług monitorowania sygnałów alarmowych SSWiN wraz z podejmowaniem działań ochronnych przez patrole interwencyjne Wykonawcy w celu zapewnienia ochrony osób i mienia IMGW-PIB, od dnia 31 grudnia 2022 r. godz. 12:00, do dnia 30 listopada 2026 r. godz. 23:59,
2.1. ul. Storczykowa 124, 87-100 Toruń;
2.2. ul. Meteorologiczna 1, 89-600 Chojnice;
2.3. ul. Szkolna 11, 82-316 Milejewo;
2.4. ul. Świbnieńska 40, 80-690 Gdańsk;
2.5. ul. Leśna 13, 84-150 Hel;
2.6. ul. Rąbka 1, 84-360 Łeba;
2.7. ul. Młyńska 1A, 76-200 Słupsk;
2.8. ul. Wyzwolenia 1, 78-131 Dźwirzyno;
2.9. ul. Morska 101,75-235 Koszalin;
2.10. ul. Marynarki Polskiej 1, 76-270 Ustka;
2.11. ul. Żeromskiego 27, 72-600 Świnoujście.