Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Support for the Natura 2000 Biogeographical Process
Reference number: ENV.D.3/SER/2017/0010
II.1.2)Main CPV code90700000 Environmental services
II.1.4)Short description: II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
The specific tasks of the contractor are summarised as follows:
— Supporting the preparation and organisation of meetings of the Steering Committees of the Natura 2000 Biogeographical Process, including the preparation of meeting documents and presentations,
— Supporting the preparation, organisation and facilitation of Natura 2000 Seminars, including the logistic preparation of the seminars in close cooperation with the host organisation or country, the preparation of meeting documents and presentations and the facilitation of working group and plenary meetings in close cooperation with the respective Chair persons,
— Facilitating the implementation of thematic networking events as part of the Natura 2000 Biogeographical Networking Programme, with the objective of enhancing cooperation between Member States, regions and interested organisations on the management of Natura 2000,
— Compiling and making available scientific and technical background information for the benefit of Natura 2000 Seminars and the Natura 2000 Biogeographical Networking Programme.
— Single contract of 36 Months.
— Open call for tender — Service Contract.
Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Bijstand bij het biogeografische proces van Natura 2000
Referentienummer: ENV.D.3/SER/2017/0010
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90700000 Milieuzorgdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De algemene doelstelling van deze opdracht is het verlenen van bijstand aan de Commissie bij de tenuitvoerlegging en verdere ontwikkeling van het biogeografische proces van Natura 2000 (zie http://ec.europa.eu/environment/nature/natura2000/seminars_en.htm). Dit omvat in het bijzonder de organisatie van vergaderingen van het stuurcomité en Natura 2000-seminars, de tenuitvoerlegging van een biogeografisch netwerkprogramma van Natura 2000, de samenstelling van wetenschappelijke achtergrondinformatie met betrekking tot het proces alsook het onderhoud van het webgebaseerde communicatieplatform van Natura 2000 (zie: http://ec.europa.eu/environment/nature/natura2000/platform/index_en.htm).
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De specifieke taken van de contractant worden als volgt samengevat:
— ondersteuning bij de voorbereiding en organisatie van vergaderingen van de stuurcomités van het biogeografische proces van Natura 2000, met inbegrip van de voorbereiding van vergaderdocumenten en presentaties,
— ondersteuning bij de voorbereiding en organisatie en het faciliteren van Natura 2000-seminars, met inbegrip van de logistieke voorbereiding van de seminars in nauwe samenwerking met de gastorganisatie of het gastland, de voorbereiding van vergaderdocumenten en presentaties en het faciliteren van de werkgroep- of plenaire vergaderingen in nauwe samenwerking met de respectievelijke voorzitters,
— faciliteren van de tenuitvoerlegging van thematische netwerkevenementen als onderdeel van het biogeografische netwerkprogramma van Natura 2000, met als doel het verbeteren van de samenwerking tussen lidstaten, regio‘s en geïnteresseerde organisaties met betrekking tot het beheer van Natura 2000,
— verzamelen en ter beschikking stellen van wetenschappelijke en technische achtergrondinformatie ten behoeve van Natura 2000-seminars en het biogeografische netwerkprogramma van Natura 2000.
— enkelvoudige opdracht van 36 maanden.
— openbare oproep tot inschrijving — dienstenovereenkomst.