Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Budowa sieci kanalizacyjnej i wodociągowej wraz z przyłączami w gminie Świnna – kontrakt 28-1
Numer referencyjny: PN 4/2021
II.1.2)Główny kod CPV45231300 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej na terenie gminy Świnna. Celem inwestycji jest umożliwienie odprowadzenia ścieków bytowo-gospodarczych z budynków mieszkalnych oraz zasilenie ich w wodę.