Tájékoztatom, hogy a „Vésztői uszoda építése” tárgyú, Uniós nyílt közbeszerzési eljárásban Ajánlatkérő az alábbiak szerint módosította az ajánlattételi felhívást és a közbeszerzési dokumentációt
(ajánlattételi felhívás)
Eredeti: