Árubeszerzések - 385250-2015
Normál nézet megjelenítése
Magyarország-Hajdúszoboszló: Orvosi felszerelések
2015/S 212-385250
Tájékoztató az eljárás eredményéről
Árubeszerzés
2004/18/EK irányelv
II.1)Meghatározás
II.1.1)A szerződéshez rendelt elnevezés
Adásvételi szerződés alapján orvosi eszközök szállítása, berendezések beszerzése az ÉAOP-2.1.1/G-12-2012-0007 azonosítószámú projekt keretében.
II.1.2)A szerződés típusa és a teljesítés helye
Adásvétel
A teljesítés helye: 4200 Hajdúszoboszló, Kútvölgy dülő 585. hrsz.
NUTS-kód HU321 Hajdú-Bihar
II.1.4)A szerződés vagy a beszerzés(ek) rövid meghatározása
Tárgya: adásvételi szerződés alapján orvosi eszközök szállítása, berendezések beszerzése az ÉAOP-2.1.1/G-12-2012-0007 azonosítószámú projekt keretében.
Mennyisége: orvosi eszközök szállítása, berendezések beszerzése az alábbiak szerint:
— 1 db ABPM rendszer 2 db felvevővel,
— 1 db automata defibrillátor, HL/S S124,
— 1 db „B” típusú autokláv,
— 1 készlet bőrgyógyászat eszközei,
— 2 db bőrgyógyászati kezelőágy,
— 1 db digitális 3D CT és panoráma röntgen,
— 1 db EKG holter rendszer,
— 1 db fogászati dióda lézer,
— 1 db fogászati kezelőegység 1.,
— 1 db fogászati kezelőegység 2.,
— 1 készlet gyógytorna eszközei,
— 1 db hidegterápiás készülék,
— 1 db hordozható, multifunkciós UH készülék,
— 1 készlet kézi műszerek,
— 1 db kombinált lézerterápiás készülék,
— 1 db mágnesterápiás készülék,
— 1 db mágnesterápiás készülék kezelőággyal,
— 1 db mezoterápiás multifunkciós készülék,
— 1 db mezoterápiás pisztoly,
— 1 db multifunkciós lézerkészülék (bőrgyógyászati mélyhámlasztásra alkalmas),
— 1 db nagyfrekvenciás intraorál röntgen és digitális intraorál szenzor,
— 1 db rádiófrekvenciás kés és koagulátor,
— 1 db rendelői számítógép,
— 1 db sebészeti motor,
— 1 db sürgősségi táska,
— 1 db terheléses EKG rendszer kerékpár ergométerrel és szívó elektródagéppel és PC munkahellyel,
— 1 db ultrahangos csontsebészeti készülék,
— 1 db vizsgálóágy, neurológiai,
— 1 db vizsgálóágy, kardiológiai.
Nyertes ajánlattevő feladatát képezi továbbá a fogorvosi szék(ek), valamint a nagyfrekvenciás intraorál röntgen esetében az eszközök telepítése.
II.1.5)Közös közbeszerzési szójegyzék (CPV)
33100000 Orvosi felszerelések, 33111000 Röntgenberendezések, 33130000 A fogászat és alágainak műszerei és eszközei, 33182100 Defibrillátor, 33191110 Autoklávok, 33158100 Elektromágneses egység, 33166000 Bőrgyógyászati készülékek, 33112300 Ultrahangos szkennerek
II.1.6)A közbeszerzési megállapodásra (GPA) vonatkozó információk
A szerződés a közbeszerzési megállapodás (GPA) hatálya alá tartozik: igen
II.2)A szerződés(ek) végleges összértéke
II.2.1)A szerződés(ek) végleges összértéke
Érték: 150 399 000 HUF
Áfa nélkül
IV. szakasz: Eljárás