Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Darbo vietų techninė ir programinė įranga
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas30211200 Pagrindinė techninė kompiuterio įranga
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Darbo vietų techninė ir programinė įranga.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 25 526.45 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)30211200 Pagrindinė techninė kompiuterio įranga
II.2.4)Pirkimo aprašymas: