Došlo je do tehničke greške koja utječe na prikaz URL-ova u obavijestima e-obrazaca. Nastojimo što prije riješiti taj problem. U međuvremenu predlažemo da uklonite zarez (ili eventualne druge posebne znakove) na kraju URL-a. Ispričavamo se zbog neugodnosti.
Usluge - 385423-2016
Prikaži smanjeni prikaz
Hrvatska-Ludbreg: Usluge u području gospodarenja energijom
2016/S 211-385423
Obavijest o sklopljenim ugovorima
Usluge
II.1)Opis
II.1.1)Naziv predmeta nabave
Energetska usluga - provedba projekta energetske učinkovitosti zamjenom neučinkovite i štetne rasvjete sa štedljivim i ekološkim LED svjetiljkama u Gradu Ludbregu.
II.1.2)Vrsta ugovora i mjesto izvođenja radova, isporuke robe ili pružanja usluga
Kategorija usluge br. 27: Ostale usluge
Glavno mjesto ili lokacija radova, isporuke robe ili pružanja usluga: Područje Grada Ludbrega.
NUTS kod HR014 Varaždinska županija
II.1.4)Kratak opis ugovora ili nabave(a)
Predmet nabave je pružanje energetske usluge u svrhu poboljšanja energetskih svojstava javne rasvjete u Gradu Ludbregu, što podrazumijeva postizanje dokazivih ušteda, a koje će se postići provođenjem mjera energetske učinkovitosti (nadalje: Mjere), koje se sastoje od:
— Izrade projekta energetske učinkovitosti (nadalje: Projekt);
— Izvođenja svih radova, ugradnji opreme i materijala predviđenih Projektom, uključujući nepredviđene radove i/ili sve potrebne radnje koje su nužne za ostvarenje ušteda;
— Praćenja, mjerenja i verifikacije ušteda.
II.1.5)Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
71314200 Usluge u području gospodarenja energijom
II.1.6)Podaci o Sporazumu o javnoj nabavi (GPA)
Ugovor obuhvaćen Sporazumom o javnoj nabavi (GPA): ne
II.2)Konačna ukupna vrijednost ugovora
II.2.1)Konačna ukupna vrijednost ugovora
Vrijednost: 3 242 127,69 HRK
S PDV-om. Stopa PDV-a (%) 25