II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Weghalen en storten van vuilnis voor twee jaren (2023-2024)
Referentienummer: Netheid
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis
II.1.4)Korte beschrijving: II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Perceel 1 : Ledinging, ophaling en storting van allerlei afvalstoffen.
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe onderstaande criteria
Kwaliteitscriterium - Naam: Criterium betreffende rapportering van de afvalstoffen / Weging: 5
Kostencriterium - Naam: Prijscriterium gecorrigeerd door de afstand / Weging: 95
Perceel 2 : Storten van papier-carton op de opslagsplaats van de opdrachtnemer
Perceel nr.: 2
Lot 3 : Versage de déchets verts au dépôt de l'adjudicatairePerceel 3 : Storten van groenafvalop de opslagplaats van de opdrachtnemer
Perceel nr.: 3
Perceel 4 : Storten van afval komende van de mechanische veegmachines op de opslagplaats van de opdrachtnemer
Perceel nr.: 4
Perceel 5 : Storten van inert afvalstoffen (puin, beton, grafsteen) op de opslagplaats van de opdrachtnemer
Perceel nr.: 5
Perceel 6 : Storten van inert afvalstoffen (porcelein, keramiek, cellenbeton, gipsplaten) op de opslagplaats van de opdrachtnemer
Perceel nr.: 6
Perceel 7 : Storten van gemengde aarde op de opslagplaats van de opdrachtnemer
Perceel nr.: 7
Perseel 8 : Storten van oude metalen.
Perceel nr.: 8
Perceel 9 : Storten van hout klasse B op de opslagplaats van de opdrachtnemer
Perceel nr.: 9
Perceel 10 : Sorten van vlak glas (spiegels, ramen, ruiten).
Perceel nr.: 10
Perceel 11 : Storten van banden zonder velg en rubber.
Perceel nr.: 11
Perceel 12 : Storten van grofvuil (oude meubelen, laminaatplaten en allerlei voorwerpen)
Perceel nr.: 12
Perceel 13 : Storten van kleine asbesthoudende afvalstoffen op de opslagplaats van de opdrachtnemer
Perceel nr.: 13