Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie30230000 Computerapparatuur
II.1.4)Korte beschrijving:
Welkom op het DAS voor de levering van ICT hardware — tablets voor Stichting Groeisaam te Druten. Deze publicatie is een voortzetting van de eerder gepubliceerde DAS, maar naar een nieuw platform (Negometrix 4).
Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van Tablets en toebehoren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle tablets die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Groeisaam met 4 528 leerlingen en 480 medewerkers (2021).