II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Negyedéves tájékoztató KM19 - 2022. II. negyedév
Hivatkozási szám: EKR001175462019
II.1.2)Fő CPV-kód79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
II.1.4)Rövid meghatározás:
„Keretmegállapodás a Nemzeti Kommunikációs Hivatalról és a kormányzati kommunikációs beszerzések központosított közbeszerzési rendszeréről szóló 247/2014. (X. 1.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó vagy ahhoz önként csatlakozó szervezetek számára, a rendeletben szabályozott kommunikációs tárgyú feladatokhoz kapcsolódó szolgáltatások ellátására”
- A keretmegállapodás alapján 2022. II. negyedévében lefolytatott írásbeli konzultációk eredményéről szóló tájékoztató
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Komplex kommunikációs feladatok, ESZFK
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
79311200 Közvélemény-kutatás elvégzésével kapcsolatos szolgáltatások
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79416000 Public relations szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
92112000 Mozifilm- és videofilmgyártással kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi, rendezvényszervezési feladatok ellátása az Egészséginformatikai Szolgáltató és Fejlesztési Központ Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 104 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Egyszáznégymillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 31 200 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Harmincegymillió-kettőszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
Médiafigyelési szolgáltatások ellátása, MÁV Zrt.
Rész száma: 2
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Médiafigyelési szolgáltatások ellátása a MÁV Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 27 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Huszonhétmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 8 100 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Nyolcmillió-százezer forint + általános forgalmi adó opció.
Komplex kommunikáció, Petőfi Irodalmi Múzeum
Rész száma: 3
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Petőfi Irodalmi Múzeum részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 54 600 000,- Ft + Áfa, azaz nettó ötvennégymillió-hatszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 16 380 000,- Ft + Áfa, azaz nettó tizenhatmillió-háromszáznyolcvanezer + általános forgalmi adó opció.
Komplex kommunikáció, Dunántúli Regionális Vízmű
Rész száma: 4
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi és médiaügynökségi feladatok ellátása a Dunántúli Regionális Vízmű Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 35 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Harmincötmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 10 500 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Tízmillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
Diákhitel Központ, kommunikációs tevékenység 2022
Rész száma: 5
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Diákhitel Központ Zrt. 2022. évi kommunikációs tevékenységével és médiakampányaival összefüggő komplex kommunikációs feladatok ellátása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 190 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó százkilencvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 57 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó ötvenhétmillió + általános forgalmi adó opció.
Komplex kommunikációs feladatok GYSEV
Rész száma: 6
A beszerzés tárgyának meghatározása: "Komplex kommunikációs feladatok ellátása a Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt. számára, 2022"
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 56 500 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Ötvenhatmillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 16 950 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Tizenhatmillió-kilencszázötvenezer forint + általános forgalmi adó opció.
Kutatási feladatok Budapest 2023 Atlétikai VB
Rész száma: 7
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kutatási feladatok ellátása a Budapest 2023 Atlétikai Világbajnokság Szervező Nonprofit Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 2 362 205,- Ft + Áfa, azaz nettó Kettőmillió-háromszázhatvankettőezer-kettőszázöt forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 708 662,- Ft + Áfa, azaz nettó Hétszáznyolcezer-hatszázhatvankettő + általános forgalmi adó opció.
Kommunikációs ügynökségi feladatok, EKKE
Rész száma: 8
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Gyártási és kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 15 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Tizenötmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 4 500 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Négymillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
Komplex kommunikációs feladatok, MFB 2022-23
Rész száma: 9
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása az MFB Magyar Fejlesztési Bank Zrt. részére, 2022-2023”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 500 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó ötszázmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 150 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó százötvenmillió + általános forgalmi adó opció.
Komplex kommunikációs feladatok Magyar Zene Háza
Rész száma: 10
„Márkaépítéséhez kapcsolódó komplex kommunikációs feladatok ellátása a Magyar Zene Háza Közhasznú Nonprofit Kft. számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 65 550 000,- Ft + Áfa, azaz nettó hatvanötmillió-ötszázötvenezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, azaz nettó 19 665 000,- Ft + Áfa, azaz nettó tizenkilencmillió-hatszázhatvanötezer + általános forgalmi adó minősül opciónak.
Kommunikációs feladatok, Magyar Nemzeti Múzeum
Rész száma: 11
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs és médiaügynökségi feladatok ellátása a Magyar Nemzeti Múzeum részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 20 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó húszmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 6 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó hatmillió forint + általános forgalmi adó opció.
Magyarország népszerűsítése Visit Hungary
Rész száma: 12
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Visit Hungary Nonprofit Zrt. által Magyarország történelmi és kulturális értékeinek - az európai kultúrába ágyazottságának kiemelésével történő - népszerűsítése érdekében végzendő rendezvényszervezési és komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása, 2022”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 762 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó hétszázhatvankétmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 228 600 000,- Ft + Áfa, azaz nettó kétszázhuszonnyolcmillió-hatszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
Emberierőforrás-gazdálkodási stratégia MÁV Zrt.
Rész száma: 13
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A MÁV Zrt. emberierőforrás-gazdálkodási stratégiájához kapcsolódó kommunikációs feladatok ellátása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 50 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Ötvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 15 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Tizenötmillió forint + általános forgalmi adó opció.
Gyártási feladatok ellátása CSBO
Rész száma: 14
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Gyártási feladatok ellátása a Családbarát Magyarország Központ Nonprofit Közhasznú Kft. számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 10 362 205,- Ft + Áfa, azaz nettó Tízmillió-háromszázhatvankettőezer-kettőszázöt forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 3 108 662,- Ft + Áfa, azaz nettó Hárommillió-száznyolcezer-hatszázhatvankettő forint + általános forgalmi adó opció.
Komplex kommunikáció NÖRI
Rész száma: 15
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Nemzeti Örökség Intézete számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 69 820 000,- Ft + Áfa, azaz nettó hatvankilencmillió-nyolcszázhúszezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 20 946 000,- Ft + Áfa, azaz nettó húszmillió-kilencszáznegyvenhatezer + általános forgalmi adó opció.
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 16
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs feladatok ellátása az Innovációs és Technológiai Minisztérium számára, 2022”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 25 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó huszonötmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 7 500 000,- Ft + Áfa, azaz nettó hétmillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó opció.