(Supplement to the Official Journal of the European Union, 1.8.2017, 2017/S 145-298453)
European Aviation Safety Agency, Konrad-Adenauer-Ufer 3, 50668 Cologne, GERMANY. E-mail: tenders@easa.europa.eu
Instead of