II.2.1)Teljes mennyiség:
2. a Miniszterelnökség tevékenységét képező közbeszerzési szempontú szabályossági ellenőrzés során felmerülő, jogi, közbeszerzési szaktudást igénylő kérdésekben történő tanácsadás a Miniszterelnökség utasításai (egyedi megrendelése) alapján, ennek keretében szabályossági döntés és tanúsítvány elkészítése, esetleges jogorvoslati, szabálytalansági eljárás indításakor tanácsadás, jogorvoslati képviselet (min. évente 300 db);
5. a Miniszterelnökség tevékenységét képező közbeszerzési eljárások auditálása során közbeszerzés, jogi szaktudást igénylő kérdésekben történő tanácsadás, ennek keretében közbeszerzési audit elvégzése (min. évente 10 db);
2. rész:
A Miniszterelnökség, illetőleg a mindenkor hatályos jogszabályok által az uniós támogatású pénzeszközök felhasználásával lefolytatásra kerülő közbeszerzési eljárások felügyeletének ellátására kijelölt szerv tevékenységét segítő, a mindenkor hatályos jogszabályok alapján fennálló feladataihoz kapcsolódó közbeszerzési és jogi szakértői tanácsadás az alábbi főbb területeken:
2. a Miniszterelnökség tevékenységét képező közbeszerzési szempontú szabályossági ellenőrzés során felmerülő, jogi, közbeszerzési szaktudást igénylő kérdésekben történő tanácsadás a Miniszterelnökség utasításai (egyedi megrendelése) alapján, ennek keretében szabályossági döntés és tanúsítvány elkészítése, esetleges jogorvoslati, szabálytalansági eljárás indításakor tanácsadás, jogorvoslati képviselet (min. évente 150 db);
5. a Miniszterelnökség tevékenységét képező közbeszerzési eljárások auditálása során közbeszerzés, jogi szaktudást igénylő kérdésekben történő tanácsadás, ennek keretében közbeszerzési audit elvégzése (min. évente 5 db);