Обявление за изменения или за допълнителна информация
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Управление на онлайн платформата за сътрудничество на Европейската гражданска инициатива
II.1.2)Основен CPV код79140000 Други юридически консултации и услуги
II.1.4)Кратко описание:
Общата цел на онлайн платформата за сътрудничество е да предоставя информация и подкрепа за подготовката и провеждането на европейските граждански инициативи, да стимулира дебата около тях и по-общо около теми, свързани с този инструмент. Целта на Форума е да предложи пространство, в което гражданите могат да се обединят, за да обсъдят и да формират своите инициативи, за да насърчат взаимодействието между (потенциалните) организатори, граждани и експерти; и в крайна сметка, да се подобри качеството на заявленията за регистрация, които да бъдат подадени до Комисията (важно е да се обърне внимание на етапа на подготовка, а не на етапа на изпълнение, по време на който организаторите могат да поддържат редовни връзки с Комисията).
Раздел VІ: Допълнителна информация
Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Management of the European Citizens’ Initiative Online Collaborative Platform
II.1.2)Main CPV code79140000 Legal advisory and information services
II.1.4)Short description:
The overall objective of the online collaborative platform is to provide information and support on preparing and running European citizen’s initiatives, stimulate debate around them and more generally around topics related to this instrument. The purpose of the forum is to offer a space where citizens can come together to discuss and form their initiatives, to foster interaction between (potential) organisers, citizens and experts; and ultimately to improve the quality of requests for registration to be submitted to the commission (there is an important focus on the preparation phase as opposed to the implementation phase during which organisers may liaise regularly with the commission).
Anunţ referitor la modificări sau informaţii suplimentare
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Gestionarea platformei online de colaborare pentru inițiativa cetățenească europeană
II.1.2)Cod CPV principal79140000 Servicii de consultanţă şi de informare juridică
II.1.4)Descriere succintă:
Obiectivul general al platformei online de colaborare este de a furniza informații și sprijin în pregătirea și operarea inițiativelor cetățenilor europeni, stimularea dezbaterilor în jurul acestora și, în general, în jurul subiectelor legate de acest instrument. Obiectivul forumului este de a oferi un spațiu în care cetățenii să se poată uni pentru a discuta și a forma inițiativele lor, pentru a stimula interacțiunea dintre (potențialii) organizatori, cetățeni și experți; și, în cele din urmă, să îmbunătățească calitatea cererilor de înregistrare care urmează să fie transmise Comisiei (se pune un accent deosebit pe faza de pregătire, spre deosebire de faza de punere în aplicare în care organizatorii pot lua legătura periodic cu Comisia).