II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
A FINA 2017. évi Úszó-, Vízilabda-, Műugró, Műúszó és Nyíltvízi Világbajnokság megrendezéséhez szükséges Császár-Komjádi Uszoda felújítására irányuló beruházás.
II.1.2)Fő CPV-kód45212212 Uszoda vagy úszómedence kivitelezése
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
A FINA 2017. évi Úszó-, Vízilabda-, Műugró, Műúszó és Nyíltvízi Világbajnokság megrendezéséhez szükséges Császár-Komjádi Uszoda felújítására irányuló beruházás
II.2.2)További CPV-kód(ok)45350000 Gépészeti szerelések
45260000 Tetőfedés és egyéb különleges szakipari munkák
45310000 Villamos szerelési munka
45262650 Burkolómunkák
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
A FINA 2017. évi Úszó-, Vízilabda-, Műugró, Műúszó és Nyíltvízi Világbajnokság megrendezéséhez szükséges Császár-Komjádi Uszoda felújítására irányuló beruházás megvalósítása.
Nyertes ajánlattevő főbb feladatai:
— Komjádi uszoda belső területének nagy volumenű korszerűsítése
— Fedett 50 m-es medence előírt felújítása
— Donga véghomlokzatok terv szerinti újraépítése
— Szükséges nyílászáró javítás, csere
— Lapostetők felújítása
— Épületgépészeti, elektromos és uszodagépészeti rekonstrukció
— A szakipari felújításokhoz tartozó erős és gyengeáramú felújítások, fejlesztések
A fenti feladatokon túlmenően ajánlatkérő a rendelkezésére álló pénzügyi fedezetre tekintettel opcionális tételeket rendelhet meg a szerződés teljesítése során a költségvetésben meghatározott feladatok tekintetében.
A részletes feltételeket és a feladatok részletes leírását a Közbeszerzési Dokumentum tartalmazza.