Dodávky - 386563-2020
Submission deadline has been amended by:  428187-2020
Česko-Praha: Osobní vozidla
2020/S 158-386563
Oznámení o zahájení zadávacího řízení – veřejné služby
Dodávky
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Operativní leasing osobních vozidel pro Skupinu ČEZ
II.1.2)Hlavní kód CPV
34110000 Osobní vozidla
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je ujednání rámcových podmínek časově omezeného užívání osobních vozidel ve vlastnictví Dodavatele v (sub)kategoriích specifikovaných v zadávací dokumentaci spolu s poskytnutím souvisejících služeb, tedy sjednání podmínek pronájmu osobních vozidel pro Skupinu ČEZ formou operativního leasingu.
Vozidla budou pronajímána na základě příslušné dílčí smlouvy na dobu určitou kterou určí dodavatel ve své předběžné nabídce/nabídce v rozmezí od 36 do 60 kalendářních měsíců s ročním průběhem kilometrů stanoveným v zadávací dokumentaci.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Lieferungen - 386563-2020
Tschechien-Prag: Personenkraftwagen
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34110000 Personenkraftwagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: