Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Sledování sociální situace.
II.1.2)Hlavní kód CPV73220000 Poradenství v oblasti vývoje
II.1.4)Stručný popis:
Viz internetová adresa v části I.3.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Social situation monitor.
II.1.2)Main CPV code73220000 Development consultancy services
II.1.4)Short description:
See Internet address provided in Section I.3.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: