Доставки - 387768-2020
България-София: Касети с тонер
2020/S 159-387768
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP („Ейч Пи“) и бивши „Самсунг“ за осигуряване на потребностите от тонер касети за ДУССД и СДВР
II.1.2)Основен CPV код
30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства, обособена позиция № 1 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP („Ейч Пи“) и бивши „Самсунг“ за осигуряване на потребностите от тонер касети за обезпечаване на технологичните дейности на структури, обслужвани от ДУССД и СДВР, съгласно сключено рамково споразумение рег. № СПОР-4/18.04.2019 г. на Министерство на финансите
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP („Ейч Пи“) и бивши „Самсунг“ за осигуряване на потребностите от тонер касети за обезпечаване на технологичните дейности на структури, обслужвани от ДУССД и СДВР — общо 1 030 броя, съгласно техническа спецификация