Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Výběr lékařských služeb pro Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA)
Spisové číslo: OC/EFSA/HUCAP/2022/02
II.1.2)Hlavní kód CPV85120000 Lékařská praxe a související služby
II.1.4)Stručný popis:
V souladu se služebním řádem a CEOS (podmínky zaměstnávání ostatních zaměstnanců Evropské unie) ve vztahu k osobnímu zdraví zaměstnanců určí na dobu maximálně čtyř let interní lékařské služby pro EFSA, které se týkají provádění řady služeb včetně lékařského poradce, jakož i lékařské středisko pro provádění vstupních a ročních lékařských návštěv pro zaměstnance EFSA, lékařské kontroly absencí, psychosociální podporu, iniciativy v oblasti dobrých životních podmínek a další služby.