Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 1-346-16
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
Het is bijna zover: de nieuwe versie van het TED-portaal wordt op 29.1.2024 in gebruik genomen (let op: de datum is nog onder voorbehoud!) Bent u benieuwd naar de nieuwe functies en verbeteringen en de voordelen voor de gebruikers? Lees ons artikel en kom meer te weten over de belangrijkste wijzigingen en nieuwe functies.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
DAS externe inhuur.
Referentienummer: 1-346-16
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4)Korte beschrijving:
De gemeente Rotterdam heeft regelmatig behoefte aan tijdelijke externe inhuur van diverse expertise en maakt hiervoor gebruik van een Dynamisch Aankoop Systeem onder de naam DAS externe inhuur. Leveranciers kunnen zich aanmelden voor 1 of meerdere categorieën binnen het DAS externe inhuur.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Het DAS externe inhuur heeft betrekking op de tijdelijke externe inhuur van functies in de volgende categorieën (onder voorbehoud van wijzigingen):
— Financiën en Inkoop - functiegroep: financial controllers, inkopers, financiële medewerkers, projectcontrollers, financial reporters, etc.;
— Sociaal Domein - functiegroep: inkomensconsulenten, Wmo adviseur, kwaliteitsmedewerkers, handhavers, activeringscoaches, etc.;
— IT en ICT - functiegroep: functioneel beheerders, netwerkbeheerders, systeembeheerders, projectleiders, ontwikkelaars, business consultants, etc.;
— Bouw, Techniek en Engineering - functiegroep: bouwinspecteur, adviseur bodemsanering, projectmanagers, planoloog, milieuadviseur, etc.;
— Juridisch, Communicatie en HR - functiegroep: juristen, communicatieadviseurs, web-redacteur, HR adviseur, recruiter, trajectmanager, salarisadministrateur, beleidsadviseur, etc.;
— Administratief (ondersteunende functies) - functiegroep: administratieve medewerkers, medewerkers telefonie, project assistent, secretaresse, officemanager, etc.;
— Huisvesting en Facilitair - functiegroep: facilitaire medewerkers, schoonmakers, beveiliging, locatiebeheerder, onderhoudsmedewerker, etc.;
— Zorg en Welzijn - functiegroep: artsen, doktersassistente, verpleegkundige, pedagoog, maatschappelijk werker, jongerencoaches, etc.
De gemeente Rotterdam kan op een later moment categorieën toevoegen of wijzigen op het DAS externe inhuur.