Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:Reference number: Inkoopzaak 1718111
II.1.2)Main CPV code77320000 Sports fields maintenance services
II.1.4)Short description:
De gevraagde dienstverlening betreft het gehele onderhoud van de sportparken binnen gemeente Venlo, met uitzondering van de lichtinstallaties en beregeningsinstallaties.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)45236119 Repair work on sports fields
II.2.4)Description of the procurement:
Gemiddeld liggen de onderhoudskosten voor de reguliere werkzaamheden tussen de € 400.000 en € 450.000 exclusief BTW per jaar, daarnaast volgen vanuit de meerjaren-onderhoudsplanning (MJOP) aanvullende renovatieopdrachten. Exacte omvang hiervan zal per jaar verschillen en afhangen van het gemeentelijk beleid en de beschikbare budgetten.