Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ DLA GRUPOWEJ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW SP. Z O.O. W KUTNIE
Numero di riferimento: 5/ZP/2022
II.1.2)Codice CPV principale09300000 Elettricità, riscaldamento, energia solare e nucleare
II.1.4)Breve descrizione:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej do
GPZ Sklęczki pole nr 46 sekcja D oraz pole nr 26 sekcja B.
Termin realizacji zamówienia od dnia 01.01.2023r. do dnia 31.12.2023r.
Pobór energii prognozuje się w wysokości łącznej około 7 000 MWh w okresie realizacji zamówienia.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari65310000 Erogazione di energia elettrica
II.2.4)Descrizione dell'appalto: