Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Keretmegállapodás az Alföldvíz Zrt. üzemeltetésében lévő villamos szennyvízszivattyúk és keverők részben és egészben történő felújításának és javításának elvégzésére.
II.1.2)Fő CPV-kód50000000 Javítási és karbantartási szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
VI. szakasz: Kiegészítő információk