Szolgáltatások - 388747-2020
Magyarország-Budapest: Épület- és létesítménykezelési szolgáltatások
2020/S 159-388747
Korrigendum
Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Szolgáltatásmegrendelés
(Kiegészítés az Európai Unió Hivatalos Lapjához, 2020/S 140-344980)
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Karbantartás,felújítás,jav.,üzemeltetés,beruházás2
Hivatkozási szám: EKR000578682020
II.1.2)Fő CPV-kód
79993000 Épület- és létesítménykezelési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A KEF ellátási körébe tartozó épületekben építési, karbantartási, felújítási, javítási, üzemeltetési feladatok végzése
VI. szakasz: Kiegészítő információk