Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка НР (Ейч Пи) и бивши Самсунг
Referenznummer der Bekanntmachung: 90-00-29/2022 g.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Покана до АТС-БЪЛГАРИЯ ООД за представяне на документи за сключване на договор с предмет: „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка НР (Ейч Пи) и бивши Самсунг“ за нуждите на Министерство на правосъдието. Документи за сключване на договор следва да представи само този рамков изпълнител, към когото е адресирана настоящата покана.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка НР (Ейч Пи) и бивши Самсунг за нуждите на Министерство на правосъдието - Централна администрация по условията на сключено Рамково споразумение № СПОР-8/09.05.2022 г.