Oznámenie o súťaži návrhov
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Návrhy na revitalizáciu územia vodnej nádrže
Referenčné číslo: 3/2021
II.1.2)Hlavný kód CPV71210000 Poradenské architektonické služby
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV71222000 Architektonické služby pre vonkajšie oblasti
II.2.4)Opis obstarávania:
Predmetom súťaže návrhov je výber víťazného architektonického návrhu na revitalizáciu územia vodnej nádrže, a to podľa kritérií hodnotenia predložených návrhov a relatívnych váh jednotlivých kritérií, ktoré sú uvedené v časti A.2 Kritériá na vyhodnotenie súťažných návrhov a pravidlá ich uplatnenia súťažných podmienok.
Súťaž návrhov sa realizuje ako verejná súťaž návrhov podľa § 122 ods. 2 zákona o verejnom obstarávaní.
Podrobné vymedzenie predmetu súťaže návrhov, ako i požiadavky na rozsah, obsah a formu návrhu sú uvedené v súťažných podmienkach.
Po súťaži návrhov bude nasledovať postup zadávania zákazky na poskytnutie služby.