Voluntary ex ante transparency notice
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Ontwikkelen toetsingskader voor recreatie op stortplaatsen met risicobeoordeling
Reference number: BELOMB2021
II.1.2)Main CPV code79720000 Investigation services
II.1.4)Short description:
De provincie Noord-Holland heeft het voornemen het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) een opdracht te verlenen voor het ontwikkelen van een toetsingskader voor recreatie op stortplaatsen en een risicobeoordeling op het snijvlak van volksgezondheid(risico's) en milieu-afvalzorg expertise (duurzaam stortbeheer). De uitvoering van de opdracht dient een instrument op te leveren waarmee het bevoegd gezag kan vaststellen of veilig recreëren mogelijk is op (voormalige) stortplaatsen.
De opdracht kent drie onderdelen:
1. ontwikkelen toetsingskader voor recreatie op stortplaatsen;
2. Risicobeoordeling recreatie stortplaats Nauerna, gebruikmakend van het toetsingskader;
3. vaststellen wijze van uitvoeren onderzoek en dienstverlening.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)71317200 Health and safety services
II.2.4)Description of the procurement:
De opdrachtduur wordt geraamd op totaal anderhalf jaar met een totale ureninzet door opdrachtnemer van ten minste 900 uur.