II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
AO 10559 integruotos logistikos paslaugos
Nuorodos numeris: AO 10559.
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas63120000 Saugojimo ir sandėliavimo paslaugos
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Integruotos logistikos paslaugos
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)60000000 Transporto paslaugos (išskyrus atliekų išvežimo transportą)
60100000 Kelių transporto paslaugos
64111000 Pašto paslaugos, susijusios su laikraščiais ir periodiniais leidiniais
64113000 Pašto paslaugos, susijusios su siuntiniais
64122000 Vidaus pašto ir kurjerių paslaugos
60160000 Pašto siuntų vežimas keliais
60220000 Pašto siuntų vežimas geležinkeliu
64121200 Siuntinių pristatymo paslaugos
64121100 Pašto pristatymo paslaugos
64100000 Pašto ir kurjerių paslaugos
64000000 Pašto ir telekomunikacijų paslaugos
63000000 Papildomosios ir pagalbinės transporto paslaugos; kelionių agentūrų paslaugos
63100000 Krovinių tvarkymo ir saugojimo paslaugos
72000000 IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas sudarant sutartį:
Preliminariosios sutarties tikslas – patikėti visas užduotis, susijusias su fiziniu Leidinių biuro tvarkomų leidinių platinimu, integruotų logistikos paslaugų teikėjui.