Tájékoztatjuk, hogy programozási hiba miatt az URL-címek nem megfelelően jelennek meg az e-hirdetményekben. Már dolgozunk a probléma megoldásán. Addig is azt javasoljuk, hogy távolítsa el az URL végén megjelenő vesszőt (vagy más különleges karaktert). Szíves elnézését kérjük a kellemetlenségért.
Építési beruházás - 391085-2022
Magyarország-Budapest: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
2022/S 137-391085
Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vállalkozási szerződés a KEHOP-2.1.3-15-2017-00083 sz.projekt keretében a Zalaegerszeg keleti vízbázisrólellátott települések ivóvízminőség-javítása és vízellátásának fejlesztési feladatainak ellátása
II.1.2)Fő CPV-kód
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45247130 Vízvezeték építése
45232430 Vízkezelés
45232151 Vízvezeték-felújítással kapcsolatos építési munkák
45232100 Vízvezeték-építés járulékos munkája
45262220 Ivóvízkútfúrás
45233223 Úttest újraburkolása
45233228 Útburkolat építése
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
71322000 Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
A Kormány az Európai Unió vagy más nemzetközi
szervezet felé vállalt kötelezettséggel összefüggő, a2007-2013 programozási időszakban a Kormány által a nemzeti fejlesztési
miniszter hatáskörébe utaltberuházások, valamint a 2014-2020 programozási időszakban a szennyvízelvezetési és -tisztítási,
ahulladékgazdálkodási és az ivóvízminőség-javító beruházások megvalósításáról szóló 339/2014. (XII. 19.)rendeletében
Ajánlatkérő feladatai közé utalja többek között a szennyvízelvezetési és -tisztítási beruházásokmegvalósításához szükséges
közbeszerzési eljárások lebonyolítását.
Ennek megfelelően a jelen közbeszerzési eljárás második részének tárgya: „Vállalkozási szerződés aKEHOP-2.1.3-15-2017-00083
azonosítószámú projekt keretében a Zalaegerszeg keleti vízbázisról ellátotttelepülések ivóvízminőség-javítása és vízellátásának
fejlesztési feladatainak ellátására vonatkozóan, a FIDICSárga Könyv feltételei szerint”
A kivitelezés főbb tájékoztató jellegű mennyiségei az alábbiak:
A fejlesztés célja a Zalaegerszeg K-i vízbázisról ellátott települések ivóvízminőség javítása és a vízellátásbiztonságának fokozása.
Vízbázis rekonstrukció
- Vízbázis rekonstrukció, Nyersvíz-vezetékek kiváltása
- Új tisztítási technológia alkalmazása a Zalaegerszeg Keleti Vízműtelepen
- A zalaszentiváni rendszer átkötése a zalaegerszegi hálózatra és víztorony építés
- Rekonstrukció, mosatási csomópontok kiépítése