Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Emelőberendezések karbantartása és javítása
Hivatkozási szám: OIB/2019/OP/0055
II.1.2)Fő CPV-kód50750000 Felvonó-karbantartási szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A pályázati felhívás célja emelőberendezésekre (felvonók, teherfelvonók, emelőasztalok, felvonó mozgáskorlátozottak számára, ételliftek, dokumentumliftek stb.) vonatkozó megelőző és javító karbantartási szolgáltatások, valamint a kapcsolódó munkálatok és szolgáltatások biztosítása teljesítési kötelezettséggel, az Európai Bizottság Brüsszelben és annak környékén található épületeiben.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 180 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)50740000 Mozgólépcső-javítási és -karbantartási szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése: II.2.5)Értékelési szempontokAz alábbiakban megadott szempontok
Ár
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Údržba a oprava zdvíhacích zariadení
Referenčné číslo: OIB/2019/OP/0055
II.1.2)Hlavný kód CPV50750000 Opravy a údržba výťahov
II.1.4)Stručný opis:
Cieľom tejto výzvy na predloženie ponúk je zabezpečiť preventívnu a opravnú údržbu s povinnosťou dosiahnuť výsledky, ako aj súvisiace práce a služby týkajúce sa zdvíhacích zariadení (výťahy, nákladné výťahy, zdvíhacie plošiny, výťahy pre osoby s obmedzenou pohyblivosťou, kuchynské výťahy, servisné výťahy…) v budovách Európskej komisie v Bruseli a okolí.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 180 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV50740000 Opravy a údržba pohyblivých schodov
II.2.4)Opis obstarávania: II.2.5)Kritériá na vyhodnotenie ponúkNižšie uvedené kritériá
Cena
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Vzdrževanje in popravila dvižnih naprav
Referenčna številka dokumenta: OIB/2019/OP/0055
II.1.2)Glavna koda CPV50750000 Storitve vzdrževanja dvigal
II.1.4)Kratek opis:
Cilj tega javnega razpisa je zagotoviti preventivno in korektivno vzdrževanje ter povezana dela in storitve, z obveznostjo rezultata, za dvižne naprave (dvigala, tovorna dvigala, dvižne mize, dvigala za invalide, malotovorna dvigala (kuhinjska in arhivska) itd.) v stavbah Evropske komisije v Bruslju in okolici.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 180 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV50740000 Storitve popravila in vzdrževanja premičnih stopnic
II.2.4)Opis javnega naročila: II.2.5)Merila za izbiro ponudbeSpodaj navedena merila