Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на пощенски пликове за нуждите на Национална агенция за приходите
II.1.2)Основен CPV код30199230 Пощенски пликове
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката включва периодична доставка на пощенски пликове съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-5/9.3.2018 г. за доставка на пощенски пликове и бланки за органи на изпълнителната власт и техните администрации. Доставките ще се извършват по предварителна заявка, направена от определен от възложителя главен координатор по договора, с уточнени видове и количества по единични цени, както и уточнен надпис съгласно приета ценова оферта на избрания за изпълнител и адрес за доставка от посочените в списък — приложение № 4 към договор № 101/15.8.2018 г., адреси на дирекциите и офисите към тях. В срока на действие на договора възложителят не е длъжен да усвои цялата му стойност.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30199230 Пощенски пликове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Поръчката е със срок на изпълнение от датата на сключването на договора до изтичане на срока на рамково споразумение № СПОР-5/9.3.2018 г. — 9.3.2020 г. или преди тази дата след получаване на писмено уведомяване от възложителя, или до достигане на максимално допустимата стойност на договора.