Dienstleistungen - 392225-2022
Submission deadline has been amended by:  448453-2022
Polen-Krakau: Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
2022/S 137-392225
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Świadczenie usługi asysty technicznej i konserwacji dla Systemu STRADOM
Referenznummer der Bekanntmachung: IT-03-2.271.9.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi asysty technicznej i konserwacji dla Systemu STRADOM.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikami, stanowiący załącznik nr 11 do SWZ.
3. Niniejsze postępowanie procedowane jest, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.), zwaną dalej „ustawą”, w trybie przetargu nieograniczonego, z zastosowaniem tzw. "procedury odwróconej" opisanej w art. 139 ustawy z tym zastrzeżeniem, że każdy Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą oświadczenie, o którym mowa w pkt 6.1.7. SWZ
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 2 910 600.00 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamówienie nie może zostać podzielone na części ze względów technicznych, celowościowych i ekonomicznych, gdyż stanowi spójną całość. Brak podziału na części nie ogranicza dostępu do zamówienia dla małych i średnich przedsiębiorstw, a Wykonawcy działający w branży, którą obejmuje przedmiot zamówienia mogą wykonać wszystkie usługi i dostarczyć konieczne elementy.
4.Zamawiający nie wymaga realizacji zamówienia przez zakłady pracy chronionej, spółdzielnie socjalne, czy innych wykonawców objętych dyspozycją przepisu art. 94 ust. 1 ustawy.
5. Zamawiający, na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę (lub podwykonawcę) w trakcie realizacji zamówienia, osób na podstawie stosunku pracy do wykonywania czynności, o których mowa w § 4 ust. 12 wzoru umowy.
6. Zamawiający przewiduje możliwość udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy w wysokości nieprzekraczającej 100% wartości zamówienia podstawowego,tj. 1 455 300,00 zł netto. Zamówienia te będą polegały na powtórzeniu podobnych usług – w stosunku do tych opisanych w niniejszym postępowaniu we wzorze umowy oraz załącznikach do niego. Warunki, na jakich będą udzielone ww. zamówienia, będą odpowiadały warunkom określonym w niniejszym postępowaniu we wzorze umowy oraz załącznikach do niego, przy czym warunki udziału w postępowaniu zostaną ograniczone relewantnie do powtarzanego zakresu zamówienia.
7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
8. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej.
9. Zamawiający przed wszczęciem postępowania nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych.
10. Zamawiający w niniejszym postępowaniu nie wymaga od Wykonawców przedłożenia przedmiotowych środków dowodowych.
11. Zamawiający, w granicach określonych przepisem art. 462 i nast. ustawy, dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę z wykorzystaniem podwykonawców. Wykonawca, który zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcom, wskazuje w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podaje nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani.
12. Zamawiający udostępnia Wykonawcom następującą dokumentację, która powstała w ramach realizacji przedmiotu umowy wdrożeniowej (dokumenty opisane w umowie wdrożeniowej nr W/II/61/OR/1/2013 z dnia 21.05.2013 r., oraz w umowach uzupełniających: nr W/II/1097/OR/4/2014 z dnia 29.07.2014 r., nr W/II/17/OR/3/2015 z dnia 16.02.2015 r. i nr W/II/3195/IT/28/2019 z dnia 29.10.2019). Dokumentacja stanowi załącznik nr 12 do SWZ.