29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Roboty budowlane - 392373-2021
Submission deadline has been amended by:  525689-2021
Irlandia-Cork: Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
2021/S 147-392373
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Multi Supplier Framework for the Provision of Water and Wastewater Network Services and Works to Irish Water
Numer referencyjny: 21/050
II.1.2)Główny kod CPV
45231300 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
II.1.4)Krótki opis:
Irish Water intends to undertake a competitive tendering process, the objective of which is to establish a Multi-supplier Framework Agreement for the provision of Water and Wastewater Network Services and Works nationwide.
A new contract delivery mechanism is required to facilitate the delivery of the Irish Water’s Network Capital Programmes such as:
• Water Network Management
• Wastewater Network Management
• New Connections
• Growth and Development
Suppliers will be required to provide an end to end solution including designs, investigations/ surveys, statutory approvals, Works and project management services
Please refer to the Pre-Qualification Document for the Scope of the Contract.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
45231100 Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45231110 Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów
45231111 Podnoszenie i poziomowanie rurociągów
45231112 Instalacja rurociągów
45231113 Poziomowanie rurociągów
45232100 Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
45232150 Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
45232151 Roboty budowlane w zakresie węzłów do przepompowywania wody
45232152 Roboty budowlane w zakresie przepompowni
45232400 Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45232411 Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej
45252100 Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków
45252120 Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody
45332200 Roboty instalacyjne hydrauliczne
51100000 Usługi instalowania urządzeń elektrycznych i mechanicznych
71310000 Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane
71322200 Usługi projektowania rurociągów
71334000 Mechaniczne i elektryczne usługi inżynieryjne
71631440 Usługi monitorowania przepływu
71800000 Usługi konsultacyjne w zakresie dostaw wody i konsultacje dotyczące odpadów
90491000 Usługi kontroli ścieków
II.2.4)Opis zamówienia:
21/050 - Multi Supplier Framework for the Provision of Water and Wastewater Network Services and Works to Irish Water