II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Gallyazási és kapcsolódó szolgáltatások nyújtása
Hivatkozási szám: EKR001258972020
II.1.2)Fő CPV-kód77300000 Kertészeti szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Az MVM Démász Áramhálózati Kft. alábbiakban részletezett szolgáltatási területein és üzemeltetésében lévő nagy-, közép-, kisfeszültségű hálózatok mentén biztonsági övezet létrehozása, és annak fenntartása érdekében szükségessé váló gallyazási és kapcsolódó szolgáltatások nyújtása:
1. rész: bajai szolgáltatási területén
2. rész: kiskunhalasi szolgáltatási területén
3. rész: békéscsabai szolgáltatási területén
4. rész: orosházi szolgáltatási területén
5. rész: ceglédi szolgáltatási területén
6. rész: kecskeméti szolgáltatási területén
7. rész: hódmezővásárhelyi szolgáltatási területén
8. rész: szegedi szolgáltatási területén
A közbeszerzés tárgya szerinti szolgáltatás részletes feladatleírását és mennyiségét a Közbeszerzési dokumentumok (KD) Műszaki leírás része tartalmazza.
AK a 2021-2027 programozási időszakban rendelkezésre álló EU-s alapok felhasználásával is megvalósíthatja tárgyi beszerzését.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
Ajánlatok valamennyi részre
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)77300000 Kertészeti szolgáltatások
50532400 Villamos elosztóberendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások
77211400 Favágási szolgáltatások
77211500 Faápolási szolgáltatások
77312100 Gyomirtási szolgáltatások
77341000 Fametszés
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Az MVM Démász Áramhálózati Kft. bajai szolgáltatási területén és üzemeltetésében lévő nagy-, közép-, kisfeszültségű hálózatok mentén biztonsági övezet létrehozása, és annak fenntartása érdekében szükségessé váló gallyazási és kapcsolódó szolgáltatások nyújtása, az alábbiak szerint:
1. rész: Baja szolgáltatási területén nyújtandó szolgáltatás
Ütemezett gallyazási, nyiladéktisztítási, nyiladékszélesítés, favágási, tuskózási, mély-szárzúzási feladatok folyamatos végzése a meglévő hálózatok biztonsági övezetében, továbbá a biztonsági övezetekben lévő tartószerkezetekről a növényzet eltávolítása, oszloptövek tisztán tartása a fás szárú növényzettől.
Mennyisége: a szolgáltatási terület kül - és belterület szerinti megoszlása:
- külterület: 1 866 873 m2/év
- kiemelt belterület és zártkertek: 271 248 m2/év
- nem kiemelt belterület és zárkertek: 549 399 m2/év
A részletes feladatleírást a Közbeszerzési Dokumentáció (KD) tartalmazza.
A szolgáltatási terület az alábbi alállomásokat foglalja magában: Baja, Kalocsa, Csátalja.
A kapcsolódó szolgáltatások várható mennyiségei:
Üzemzavar elhárításhoz, valamint rendkívüli időjárási helyzetekben felmerülő munkákhoz kapcsolódó szolgáltatások elvégzése (havária): 24 db/év
A meglévő hálózat nyomvonal bővítéséhez, vagy új hálózat létesítéséhez kapcsolódó új erdőnyiladék létesítési, vagy meglévő szélesítési, fakivágási, tuskózás, mély- szárzúzási és faültetési feladatok: 6 db/év
Biztonsági övezeten kívüli veszélyes fák kivágása, fák pótlása egyedi megrendelésre: 200 db/év
Biztonsági övezeten belüli kertészeti gallyazás egyedi megrendelésre: 12 000 m2/év
Biztonsági övezeten belüli facsere végrehajtása egyedi megrendelésre: 80 db/év
Figyelmeztető, azonosító és tájékoztató táblák felszerelése a közcélú hálózat tartóoszlopaira, egyedi megrendelésre: 715 db/év
Szabadvezeték földtől mért legkisebb magasság ellenőrzése, egyedi megrendelésre: 190 db/év
A hálózati diagnosztika I. - vizuális ellenőrzés (Megrendelő egyedi megrendelésére): 95 db/év
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 2
Az MVM Démász Áramhálózati Kft. kiskunhalasi szolgáltatási területén és üzemeltetésében lévő nagy-, közép-, kisfeszültségű hálózatok mentén biztonsági övezet létrehozása, és annak fenntartása érdekében szükségessé váló gallyazási és kapcsolódó szolgáltatások nyújtása, az alábbiak szerint:
2. rész: Kiskunhalas szolgáltatási területén nyújtandó szolgáltatás
- külterület: 3 194 671 m2/év
- kiemelt belterület és zártkertek: 318 024 m2/év
- nem kiemelt belterület és zárkertek: 495 951 m2/év
A szolgáltatási terület az alábbi alállomásokat foglalja magában: Bácsalmás, Kiskunhalas, Kiskőrös, Kiskunmajsa.
Üzemzavar elhárításhoz, valamint rendkívüli időjárási helyzetekben felmerülő munkákhoz kapcsolódó szolgáltatások elvégzése (havária): 36 db/év
A meglévő hálózat nyomvonal bővítéséhez, vagy új hálózat létesítéséhez kapcsolódó új erdőnyiladék létesítési, vagy meglévő szélesítési, fakivágási, tuskózás, mély- szárzúzási és faültetési feladatok: 9 db/év
Biztonsági övezeten kívüli veszélyes fák kivágása, fák pótlása egyedi megrendelésre: 300 db/év
Biztonsági övezeten belüli kertészeti gallyazás egyedi megrendelésre: 18 000 m2/év
Biztonsági övezeten belüli facsere végrehajtása egyedi megrendelésre: 120 db/év
Figyelmeztető, azonosító és tájékoztató táblák felszerelése a közcélú hálózat tartóoszlopaira, egyedi megrendelésre: 875 db/év
Szabadvezeték földtől mért legkisebb magasság ellenőrzése, egyedi megrendelésre: 310 db/év
A hálózati diagnosztika I. - vizuális ellenőrzés (Megrendelő egyedi megrendelésére): 155 db/év
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 3
Az MVM Démász Áramhálózati Kft. békéscsabai szolgáltatási területén és üzemeltetésében lévő nagy-, közép-, kisfeszültségű hálózatok mentén biztonsági övezet létrehozása, és annak fenntartása érdekében szükségessé váló gallyazási és kapcsolódó szolgáltatások nyújtása, az alábbiak szerint:
3. rész: Békéscsaba szolgáltatási területén nyújtandó szolgáltatás
- külterület: 1 205 181 m2/év
- kiemelt belterület és zártkertek: 720 860 m2/év
- nem kiemelt belterület és zárkertek: 531 973 m2/év
A szolgáltatási terület az alábbi alállomásokat foglalja magában: Békéscsaba, Békés, Gyula, Sarkad, Szeghalom.
Üzemzavar elhárításhoz, valamint rendkívüli időjárási helyzetekben felmerülő munkákhoz kapcsolódó szolgáltatások elvégzése (havária): 40 db/év
A meglévő hálózat nyomvonal bővítéséhez, vagy új hálózat létesítéséhez kapcsolódó új erdőnyiladék létesítési, vagy meglévő szélesítési, fakivágási, tuskózás, mély- szárzúzási és faültetési feladatok: 3 db/év
Biztonsági övezeten kívüli veszélyes fák kivágása, fák pótlása egyedi megrendelésre: 340 db/év
Biztonsági övezeten belüli kertészeti gallyazás egyedi megrendelésre: 30 600 m2/év
Biztonsági övezeten belüli facsere végrehajtása egyedi megrendelésre: 140 db/év
Figyelmeztető, azonosító és tájékoztató táblák felszerelése a közcélú hálózat tartóoszlopaira, egyedi megrendelésre. 840 db/év
Szabadvezeték földtől mért legkisebb magasság ellenőrzése, egyedi megrendelésre: 290 db/év
A hálózati diagnosztika I. - vizuális ellenőrzés (Megrendelő egyedi megrendelésére): 145 db/év
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 4
Az MVM Démász Áramhálózati Kft. orosházi szolgáltatási területén és üzemeltetésében lévő nagy-, közép-, kisfeszültségű hálózatok mentén biztonsági övezet létrehozása, és annak fenntartása érdekében szükségessé váló gallyazási és kapcsolódó szolgáltatások nyújtása, az alábbiak szerint:
4. rész: Orosháza szolgáltatási területén nyújtandó szolgáltatás
Ütemezett gallyazási, nyiladéktisztítási, nyiladékszélesítés, favágási, tuskózási, mély-szárzúzási feladatok folyamatos végzése a meglévő hálózatok biztonsági övezetében, továbbá a biztonsági övezetekben lévő tartószerkezetekről a növényzet eltávolítása,
oszloptövek tisztán tartása a fás szárú növényzettől.
- külterület: 426 397 m2/év
- kiemelt belterület és zártkertek: 187 586 m2/év
- nem kiemelt belterület és zárkertek: 517 007 m2/év
A szolgáltatási terület az alábbi alállomásokat foglalja magában: Medgyesegyháza, Mezőhegyes, Orosháza.
Üzemzavar elhárításhoz, valamint rendkívüli időjárási helyzetekben felmerülő munkákhoz kapcsolódó szolgáltatások elvégzése (havária): 20 db/év
A meglévő hálózat nyomvonal bővítéséhez, vagy új hálózat létesítéséhez kapcsolódó új erdőnyiladék létesítési, vagy meglévő szélesítési, fakivágási, tuskózás, mély- szárzúzási és faültetési feladatok: 2 db/év
Biztonsági övezeten kívüli veszélyes fák kivágása, fák pótlása egyedi megrendelésre: 160 db/év
Biztonsági övezeten belüli kertészeti gallyazás egyedi megrendelésre: 14 400 m2/év
Biztonsági övezeten belüli facsere végrehajtása egyedi megrendelésre: 60 db/év
Figyelmeztető, azonosító és tájékoztató táblák felszerelése a közcélú hálózat tartóoszlopaira, egyedi megrendelésre. 685 db/év
Szabadvezeték földtől mért legkisebb magasság ellenőrzése, egyedi megrendelésre: 210 db/év
A hálózati diagnosztika I. - vizuális ellenőrzés (Megrendelő egyedi megrendelésére) : 105 db/év
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 5
Az MVM Démász Áramhálózati Kft. ceglédi szolgáltatási területén és üzemeltetésében lévő nagy-, közép-, kisfeszültségű hálózatok mentén biztonsági övezet létrehozása, és annak fenntartása érdekében szükségessé váló gallyazási és kapcsolódó szolgáltatások nyújtása, az alábbiak szerint:
5. rész: Cegléd szolgáltatási területén nyújtandó szolgáltatás
- külterület: 3 544 986 m2/év
- kiemelt belterület és zártkertek: 317 259 m2/év
- nem kiemelt belterület és zárkertek: 529 765 m2/év
A szolgáltatási terület az alábbi alállomásokat foglalja magában: Cegléd, Lajosmizse, Monor, Nagykőrös.
Üzemzavar elhárításhoz, valamint rendkívüli időjárási helyzetekben felmerülő munkákhoz kapcsolódó szolgáltatások elvégzése (havária): 30 db/év
A meglévő hálózat nyomvonal bővítéséhez, vagy új hálózat létesítéséhez kapcsolódó új erdőnyiladék létesítési, vagy meglévő szélesítési, fakivágási, tuskózás, mély- szárzúzási és faültetési feladatok: 25 db/év
Biztonsági övezeten kívüli veszélyes fák kivágása, fák pótlása egyedi megrendelésre: 250 db/év
Biztonsági övezeten belüli kertészeti gallyazás egyedi megrendelésre: 17 500 m2/év
Biztonsági övezeten belüli facsere végrehajtása egyedi megrendelésre: 100 db/év
Figyelmeztető, azonosító és tájékoztató táblák felszerelése a közcélú hálózat tartóoszlopaira, egyedi megrendelésre. 720 db/év
Szabadvezeték földtől mért legkisebb magasság ellenőrzése, egyedi megrendelésre: 200 db/év
A hálózati diagnosztika I. - vizuális ellenőrzés (Megrendelő egyedi megrendelésére) : 40 db/év
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 6
Az MVM Démász Áramhálózati Kft. kecskeméti szolgáltatási területén és üzemeltetésében lévő nagy-, közép-, kisfeszültségű hálózatok mentén biztonsági övezet létrehozása, és annak fenntartása érdekében szükségessé váló gallyazási és kapcsolódó szolgáltatások nyújtása, az alábbiak szerint:
6. rész: Kecskemét szolgáltatási területén nyújtandó szolgáltatás
- külterület: 3 192 550 m2/év
- kiemelt belterület és zártkertek: 403 754 m2/év
- nem kiemelt belterület és zárkertek: 555 854 m2/év
A szolgáltatási terület az alábbi alállomásokat foglalja magában: Kecskemét, Kiskunfélegyháza, Solt, Szabadszállás, Tiszakécske.
Figyelmeztető, azonosító és tájékoztató táblák felszerelése a közcélú hálózat tartóoszlopaira, egyedi megrendelésre. 1030 db/év
Szabadvezeték földtől mért legkisebb magasság ellenőrzése, egyedi megrendelésre: 300 db/év
A hálózati diagnosztika I. - vizuális ellenőrzés (Megrendelő egyedi megrendelésére) : 60 db/év
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 7
Az MVM Démász Áramhálózati Kft. hódmezővásárhelyi szolgáltatási területén és üzemeltetésében lévő nagy-, közép-, kisfeszültségű hálózatok mentén biztonsági övezet létrehozása, és annak fenntartása érdekében szükségessé váló gallyazási és kapcsolódó szolgáltatások nyújtása, az alábbiak szerint:
7. rész: Hódmezővásárhely szolgáltatási területén nyújtandó szolgáltatás
- külterület: 1 464 904 m2/év
- kiemelt belterület és zártkertek: 894 625 m2/év
- nem kiemelt belterület és zárkertek: 272 683 m2/év
A szolgáltatási terület az alábbi alállomásokat foglalja magában: Csongrád, Hódmezővásárhely, Makó, Szentes.
A meglévő hálózat nyomvonal bővítéséhez, vagy új hálózat létesítéséhez kapcsolódó új erdőnyiladék létesítési, vagy meglévő szélesítési, fakivágási, tuskózás, mély- szárzúzási és faültetési feladatok: 5 db/év
Biztonsági övezeten kívüli veszélyes fák kivágása, fák pótlása egyedi megrendelésre: 175 db/év
Biztonsági övezeten belüli kertészeti gallyazás egyedi megrendelésre: 31 500 m2/év
Biztonsági övezeten belüli facsere végrehajtása egyedi megrendelésre: 70 db/év
Figyelmeztető, azonosító és tájékoztató táblák felszerelése a közcélú hálózat tartóoszlopaira, egyedi megrendelésre. 890 db/év
A hálózati diagnosztika I. - vizuális ellenőrzés (Megrendelő egyedi megrendelésére) : 190 db/év
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 8
Az MVM Démász Áramhálózati Kft. szegedi szolgáltatási területén és üzemeltetésében lévő nagy-, közép-, kisfeszültségű hálózatok mentén biztonsági övezet létrehozása, és annak fenntartása érdekében szükségessé váló gallyazási és kapcsolódó szolgáltatások nyújtása, az alábbiak szerint:
8. rész: Szeged szolgáltatási területén nyújtandó szolgáltatás
- külterület: 3 534 549 m2/év
- kiemelt belterület és zártkertek: 881 483 m2/év
- nem kiemelt belterület és zárkertek: 369 467 m2/év
A szolgáltatási terület az alábbi alállomásokat foglalja magában: Kiskundorozsma, Kistelek, Mórahalom, Szeged.
A meglévő hálózat nyomvonal bővítéséhez, vagy új hálózat létesítéséhez kapcsolódó új erdőnyiladék létesítési, vagy meglévő szélesítési, fakivágási, tuskózás, mély- szárzúzási és faültetési feladatok: 10 db/év
Biztonsági övezeten kívüli veszélyes fák kivágása, fák pótlása egyedi megrendelésre: 325 db/év
Biztonsági övezeten belüli kertészeti gallyazás egyedi megrendelésre: 58 500 m2/év
Biztonsági övezeten belüli facsere végrehajtása egyedi megrendelésre: 130 db/év
Figyelmeztető, azonosító és tájékoztató táblák felszerelése a közcélú hálózat tartóoszlopaira, egyedi megrendelésre. 1000 db/év
A hálózati diagnosztika I. - vizuális ellenőrzés (Megrendelő egyedi megrendelésére) : 310 db/év