Un bogue affecte l’affichage des URL dans les formulaires électroniques. Nous nous employons à résoudre le problème Dans l’intervalle, nous vous suggérons de supprimer la virgule (ou tout autre caractère spécial) apparaissant à la fin de l’URL. Veuillez nous excuser pour ce désagrément.
Services - 392635-2022
België-Brussel: Scheppende en uitvoerende kunst- en literatuurdiensten
2022/S 137-392635
Aankondiging van een prijsvraag voor ontwerpen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
BRIGHT BRUSSELS 2023 – WEDSTRIJD ARTISTIEKE PROJECTEN DEELNAMEREGLEMENT
Referentienummer: visit.brussels-2022-VB-B2CEVENTS-BRIGHTFESTI-OEUVRESLUM-F12_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
92310000 Scheppende en uitvoerende kunst- en literatuurdiensten
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Bright Brussels is een evenement georganiseerd door visit.brussels, het Brussels agentschap voor toerisme, op initiatief van de Brusselse Hoofdstedelijke Regering.
Het gaat om een gratis lichtfestival, bestemd voor zowel Belgische en internationale als Brusselse bezoekers. De 7de editie van het festival vindt plaats van donderdag 16 februari tot en met zondag 19 februari 2023 De installaties zullen zichtbaar zijn voor het publiek van 18.30 tot 23 uur.
Het doel van het evenement is bepaalde Brusselse wijken met behulp van licht in de kijker te plaatsen en plekken die vaak vergeten of onbekend zijn te laten (her)ontdekken.
Alle profielen zijn van harte welkom: lichtdesigners, architecten, ontwerpers en kunstenaars van heinde en ver. Wel moeten een lichtprofessional (verantwoordelijk voor de artistieke aspecten van het project) en een technisch directeur (verantwoordelijk voor de technische follow-up) deel uitmaken van het team. Deze verschillende rollen kunnen door dezelfde persoon worden vervuld.
In 2023 zet het Brussels Gewest zijn rijke art-nouveau-erfgoed in de kijker door privécollecties te ontsluiten en de verborgen schatten waar onze hoofdstad zo rijk aan is toegankelijk te maken. Brussel was immers de bakermat van deze stroming die vanaf 1890 werd gelanceerd met Victor Horta als voortrekker en waarvan vandaag nog vele architecturale gebouwen getuigen.
Zo besliste de organisatie dat 'Art-Nouveau' het hoofdthema zal worden van de editie 2023 van Bright Brussels. Het art-nouveau-erfgoed wordt belicht in diverse parcours en er worden specifieke samenwerkingsverbanden opgezet met culturele actoren.
Wat de werken op de parcours betreft: hier is art nouveau geen verplicht thema, maar kan de nadruk op art nouveau in de originele creaties een meerwaarde bieden.