Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
appel a candidature prealable a la passation D'Un marche multi-attributaires a bons de commande pour des travaux D'Eau potable et D'Assainissement
Numer referencyjny: 2021EPTVX07
II.1.2)Główny kod CPV45231300 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
II.1.4)Krótki opis:
appel à candidature préalable à la passation d'un marché prenant la forme d'un accord cadre multi-attributaires (3) à bons de commande pour les travaux courants de création, renforcement, renouvellement et réhabilitation des réseaux d'eau potable et d'assainissement collectif sur le territoire du Syndicat des Eaux du Marseillon et du Tursan
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 9 200 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
appel à candidature préalable à la passation d'un marché multi-attributaires à bons de commande pour des travaux d'eau potable et d'assainissement
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45231300 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232150 Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
45232100 Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
45232411 Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej
II.2.4)Opis zamówienia:
appel à candidature préalable à la passation d'un marché prenant la forme d'un accord cadre multi-attributaires (3) à bons de commande pour les travaux courants de création, renforcement, renouvellement et réhabilitation des réseaux d'eaux potable et d'assainissement collectif sur le territoire du Syndicat des Eaux du Marseillon et du Tursan