Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa kształtowników stalowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (nr grupy 273-6)
Reference number: 701801444
II.1.2)Main CPV code44212500 Angles and sections
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa kształtowników stalowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
W latach 2018-2019
Przedmiot zamówienia podzielony został na 11 zadań.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Dwuteownik stalowy specjalny
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)44212500 Angles and sections
II.2.4)Description of the procurement:
Opis przedmiotu zamówienia zawarto w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia
Kątowniki stalowe równomierne
Lot No: 3
Dwuteowniki stalowe szerokostopowe
Lot No: 5
Profil zamknięty kwadratowy
Lot No: 6
Katownik stalowy nierównomierny
Lot No: 7
Profil zamknięty prostokątny
Lot No: 9
Zgodnie z załącznikiem nr 1 do SIWZ
Zgodnie z opisem w załączniku nr 1 do SIWZ
Kształtowniki kwadratowe i prostokątne z bednarki
Lot No: 11