II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Prehrambeni proizvodi, 60 grupa
Referenznummer der Bekanntmachung: 8/21 E-VV
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15800000 Diverse Nahrungsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Nabava prehrambenih proizvoda za jednogodišnje potrebe OB Pula sukladno troškovnicima grupa predmeta nabave
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 2 630 000.00 HRK
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15800000 Diverse Nahrungsmittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Sukladno troškovniku grupe predmeta nabave
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Grupa 2:JUNEĆE SVJEŽE MESO
Los-Nr.: 2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Sukaldno troškovniku grupe predmeta nabave
Grupa 5:PRERAĐEVINE SVINJSKE
Los-Nr.: 5
Grupa 6:PRERAĐEVINE PUREĆE I PILEĆE
Los-Nr.: 6
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Grupa 8:RIBA SMRZNUTA MORSKA
Los-Nr.: 8
Grupa 9:RIBA SVJEŽA MORSKA
Los-Nr.: 9
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
Sukladno troškovnku grupe predmeta nabava
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
Sukladno tropkovniku grupe predmeta nabave
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
Grupa 14:MLIJEKA SPECIJALNA
Los-Nr.: 14
Grupa 15:JOGURT I SIRUTKA
Los-Nr.: 15
Grupa 16:SIRNI ILI MLIJEČNI NAMAZ
Los-Nr.: 16
Sukladno tropkovniku grupa predmeta nabave
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
Grupa 19:SIR SVJEŽI, MEKI SVJEŽI SIR
Los-Nr.: 19
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 21
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 22
Sukladno troškovniku grupa predmeta nabave
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 23
Grupa 24:BRAŠNO I KRUPICA
Los-Nr.: 24
Grupa 25:DVOPEK TOAST MRVICE KEKSI
Los-Nr.: 25
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 26
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 27
Sukladno trškovniku grupa predmeta nabave
Grupa 28:SMRZNUTI PROIZVODI
Los-Nr.: 28
Grupa 29:MJEŠAVINA I RAZNI PROIZVODI ZA KOLAČE
Los-Nr.: 29
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 30
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 31
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 32
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 33
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 34
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 35
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 36
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 37
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 38
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 39
Sukaldno troškovniku grupa predmeta nabave
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 40
Grupa 41:UMACI RAZNI i JUHE
Los-Nr.: 41
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 42
Grupa 43:PROIZVODI OD ZRNA I ŽITARICE I SLIČNO
Los-Nr.: 43
Grupa 44:KRUŠNI PROIZVODI
Los-Nr.: 44
Sukladno troškovniku grupe predmet a nabave
Grupa 45:KONZERVIRANO VOĆE
Los-Nr.: 45
Grupa 46:KONZERVIRANO POVRĆE
Los-Nr.: 46
Sukladno trokovniku grupa predmeta nabave
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 47
Grupa 48:SVJEŽE POVRĆE 1 KLASA
Los-Nr.: 48
Grupa 49:SVJEŽE VOĆE 1 KLASA
Los-Nr.: 49
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 50
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 51
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 52
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 53
Grupa 54:TJESTENINA BEZ JAJA
Los-Nr.: 54
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 55
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 56
Grupa 57:RIBLJE PRERAĐEVINE
Los-Nr.: 57
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 58
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 59
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 60