Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Bizonyos uniós intézményekben szolgálatot teljesítő gyakornokok csoportos egészségbiztosítására irányuló keretszerződés
Hivatkozási szám: EAC/25/2018
II.1.2)Fő CPV-kód66512200 Egészségbiztosítási szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A szerződés átfogó célja csoportos egészségbiztosítási kötvény biztosítása az Európai Unió bizonyos intézményeiben dolgozó gyakornokok számára, a részt vevő uniós intézményekre vonatkozó egyedi szerződések formájában.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 3 500 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)85100000 Egészségügyi szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Az intézményközi pályázati felhívás tárgya egészségbiztosítási fedezet nyújtása az ajánlatkérő számára, a részt vevő uniós intézmények gyakornokaira vonatkozóan.
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Pamatnolīgums par kolektīvo veselības apdrošināšanu noteiktu ES iestāžu nodarbinātajiem praktikantiem
Atsauces numurs: EAC/25/2018
II.1.2)Galvenās CPV kods66512200 Veselības apdrošināšanas pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Šī līguma vispārējais mērķis ir nodrošināt kolektīvās veselības apdrošināšanas polisi noteiktu Eiropas Savienības (ES) iestāžu praktikantiem, noslēdzot konkrētus līgumus ar saistītajām ES iestādēm.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 3 500 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)85100000 Veselības pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Šī starpiestāžu uzaicinājuma uz konkursu darbības joma ir saistīta ar veselības apdrošināšanas seguma nodrošināšanu līgumslēdzējas iestādes (saistītās ES iestādes) praktikantiem.