Forniture - 393693-2022
Submission deadline has been amended by:  403568-2022
Cechia-Česká Lípa: Moduli fotovoltaici solari
2022/S 138-393693
Bando di gara
Forniture
Base giuridica:
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Pořízení fotovoltaického systému pro společnost Stack Assets a.s. Projekt 1
II.1.2)Codice CPV principale
09331200 Moduli fotovoltaici solari
II.1.4)Breve descrizione:
Předmětem plnění je dodávka a instalace fotovoltaické elektrárny o instalovaném výkonu 377,85 kWp na střechy stávajících hal a ostatních provozních objektů objednatele včetně bateriového úložiště o celkové kapacitě 1,8888 MWh a vybudování komplexního řídicího systému včetně všech dalších technologických zařízení potřebných pro správnou funkci systému. Podrobný popis a specifikace předmětu plnění jsou uvedeny v Projektové dokumentaci pro výběr Dodavatele, Technické specifikaci a Smlouvě o dílo, které jsou Přílohami Zadávací dokumentace. Účastník ve své nabídce předloží řádně oceněný výkaz výměr..
II.1.5)Valore totale stimato
Valore, IVA esclusa: 78 847 000.00 CZK
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari
09332000 Impianto solare
45310000 Lavori di installazione di cablaggi
45251100 Lavori di costruzione di centrali elettriche
31400000 Accumulatori, pile e batterie primarie
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Předmětem plnění je dodávka a instalace fotovoltaické elektrárny o instalovaném výkonu 377,85 kWp na střechy stávajících hal a ostatních provozních objektů objednatele včetně bateriového úložiště o celkové kapacitě 1,8888 MWh a vybudování komplexního řídicího systému včetně všech dalších technologických zařízení potřebných pro správnou funkci systému. Podrobný popis a specifikace předmětu plnění jsou uvedeny v Projektové dokumentaci pro výběr Dodavatele, Technické specifikaci a Smlouvě o dílo, které jsou Přílohami Zadávací dokumentace. Účastník ve své nabídce předloží řádně oceněný výkaz výměr.