Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Zapewnienie dystrybucji i dostawy paliwa gazowego do nieruchomości będącej w zasobie Oddziału Regionalnego AMW w Warszawie
Numero di riferimento: DZP- OW.2610.169.2022
II.1.2)Codice CPV principale09123000 Gas naturale
II.1.4)Breve descrizione:
Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie dystrybucji i dostawy paliwa gazowego do nieruchomości będącej w zasobie Oddziału Regionalnego AMW w Warszawie - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ oraz Projektowane postanowienia umowy - stanowiący załacznik nr 5 do SWZ
Uzupełniający kod CPV: 65210000-8 przesył gazu
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: DZP- OW.2610.169.2022
II.1.2)Główny kod CPV09123000 Gaz ziemny
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: