Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags: II.1.2)CPV-Code Hauptteil71520000 Bauaufsicht
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Welkom op het DAS voor opzichters voor Stichting ROC Summa College. Deze publicatie is een voortzetting van de eerder gepubliceerde DAS, maar naar een nieuw platform (Negometrix 4).Via dit DAS worden op rechtmatige wijze opzichters ingezet. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Het betreft hier alle inzet van projectmanagers en directievoerders voor Stichting ROC Summa College.
Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle inzet van opzichters die nodig is voor een organisatie als Stichting ROC Summa College met ca. 16.000 leerlingen en 1.400 medewerkers.