Det glæder os at kunne fortælle, at den nye version af TED-portalen bliver lanceret den 29. januar 2024 (skal bekræftes!) Er du interesseret i at få information om de nye funktioner og forbedringer og fordelene for brugerne? Gå ind og læs vores artikel – så bliver du klogere på det hele.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Bygge og anlæg - 394725-2020
Danmark-København: Arbejder i forbindelse med anlæg af jernbaner og kabelbaner
2020/S 162-394725
Bekendtgørelse om indgåede kontrakter – forsyningsvirksomhed
Resultat af udbudsproceduren
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Vinge Station stationsentreprise
Sagsnr.: NA0051
II.1.2)Hoved-CPV-kode
45234000 Arbejder i forbindelse med anlæg af jernbaner og kabelbaner
II.1.4)Kort beskrivelse:
Stationsentreprisen til NA0051 Vinge Station.
II.1.6)Oplysninger om delkontrakter
Kontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet: