Lieferungen - 394794-2020
Tschechien-Prag: Stromfreileitungen
2020/S 162-394794
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DNS - Dodávky trakčního materiálu včetně náhradních komponentů
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
31321100 Stromfreileitungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému. Cílem zadavatele je disponovat okruhem dodavatelů, kteří budou schopni v reakci na jeho aktuální potřeby plnit předmět dílčích veřejných zakázek, a to v průběhu doby trvání DNS. Předmětem plnění je zajištění dodávek trakčního materiálů a náhradních komponentů pro potřeby zadavatele.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 42 000 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
31682400 Elektroausstattung für Freileitungen
34944000 Weichenheizsystem
31216000 Überspannungsableiter
31217000 Stoßspannungsbegrenzer
31214300 Freiluft-Schaltanlagen
31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
31682210 Messgeräte und Steuer- und Überwachungsanlagen
32573000 Kommunikationssteuerungssystem
42967000 Reglereinheit
72222300 Informationstechnologiedienste
31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen
31214500 Schalttafeln
31216100 Blitzschutzvorrichtungen
31321000 Starkstromleitungen
44111511 Elektroisolatoren
45221230 Schächte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému. Předmětem dílčích veřejných zakázek budou dodávky trakčního materiálů a náhradních komponentů pro potřeby zadavatele.