Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Instellen DAS / Marktplaats Inhuur ten behoeve van SwiF
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79900000 Diverse zakelijke en andere diensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Deze publicatie, van een aantal deelnemers aan SwiF, betreft het instellen van het Dynamisch AankoopSysteem (DAS). Hiermee beogen zij invulling te geven aan de behoeft aan de tijdelijke inhuur van extern personeel op basis van een inspanningsverplichting. Het DAS wordt voor onbepaalde tijd ingesteld. Indien deze DAS wordt beëindigd, dan zal dit tijdig worden gecommuniceerd. De Ingangsdatum is 10.10.2018.
Het DAS biedt de mogelijkheid om iedere keer als een offerteaanvraag in uw vakgebied wordt geplaatst, mee te dingen. Ondernemers worden uitgenodigd te reageren op deze offerteaanvragen. Aan registratie en toelating kunt u geen rechten op gunning ontlenen.
De Selectieprocedure bevat de beschrijvingen van de procedures voor registratie, toelating en offerteaanvragen. Het staat de deelnemer vrij om gebruik te maken van het DAS of op een andere wijze in de behoefte te voorzien.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)79900000 Diverse zakelijke en andere diensten
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe onderstaande criteria
Kwaliteitscriterium - Naam: Prijs en Kwaliteit / Weging: 100
Prijs - Weging: 100