II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Akcesoria zużywalne do urządzeń medycznych i inne produkty medyczne
Numer referencyjny: NLZ.2021.271.53
II.1.2)Główny kod CPV33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów zużywalnych do urządzeń medycznych i innych produktów medycznych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 23 części.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 1 066 816.66 PLN
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Akcesoria w pełni kompatybilne do ssaka elektrycznego typu Cheiron Dynamic II będącego na wyposażeniu Szpitala
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia w części nr 1 są akcesoria w pełni kompatybilne do ssaka elektrycznego typu Cheiron Dynamic II będącego na wyposażeniu Szpitala w ilości wskazanej w SWZ. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności ust. 7 oraz formularz cenowy, stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ.
Akcesoria w pełni kompatybilne do respiratora typu Flight 60T będącego na wyposażeniu Szpitala
Część nr: 2
Przedmiotem zamówienia w części nr 2 są akcesoria w pełni kompatybilne do respiratora typu Flight 60T będącego na wyposażeniu Szpitala w ilości wskazanej w SWZ. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności ust. 7 oraz formularz cenowy, stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ.
Czujnik aortalno/żylny w pełni kompatybilny do Spectrum typu M4 będącego na wyposażeniu Szpitala
Część nr: 3
Przedmiotem zamówienia w części nr 3 jest czujnik aortalno/żylny w pełni kompatybilny do Spectrum typu M4 będącego na wyposażeniu Szpitala, w ilości wskazanej w SWZ. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności ust. 7 oraz formularz cenowy, stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ.
Przewód w pełni kompatybilny do systemu ogrzewania pacjenta typu Alpha będącego na wyposażeniu Szpitala
Część nr: 4
Przedmiotem zamówienia w części nr 4 jest przewód w pełni kompatybilny do systemu ogrzewania pacjenta typu Alpha będącego na wyposażeniu Szpitala, w ilości wskazanej w SWZ. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności ust. 7 oraz formularz cenowy, stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ.
Wąż powietrza w pełni kompatybilny do wiertarki ortopedycznej typu ComPact Air Drive II będącej na wyposażeniu Szpitala
Część nr: 5
Przedmiotem zamówienia w części nr 5 jest wąż powietrza w pełni kompatybilny do wiertarki ortopedycznej typu ComPact Air Drive II będącej na wyposażeniu Szpitala, w ilości wskazanej w SWZ. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności ust. 7 oraz formularz cenowy, stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ.
Akcesoria w pełni kompatybilne do urządzenia typu Victoria Versa będącego na wyposażeniu Szpitala
Część nr: 6
Przedmiotem zamówienia w części nr 6 są akcesoria w pełni kompatybilne do urządzenia typu Victoria Versa będącego na wyposażeniu Szpitala, w ilości wskazanej w SWZ. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności ust. 7 oraz formularz cenowy, stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ.
Akcesoria w pełni kompatybilne z posiadanym przez Szpital Holterem Digi Trak
Część nr: 7
Przedmiotem zamówienia w części nr 7 są akcesoria w pełni kompatybilne z posiadanym przez Szpital Holterem Digi Trak, w ilości wskazanej w SWZ. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności ust. 7 oraz formularz cenowy, stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ.
Akcesoria w pełni kompatybilne do monitora pacjenta typu Maglife Serenity firmy Schiller będącego na wyposażeniu Szpitala
Część nr: 8
Przedmiotem zamówienia w części nr 8 są akcesoria w pełni kompatybilne do monitora pacjenta typu Maglife Serenity firmy Schiller będącego na wyposażeniu Szpitala, w ilości wskazanej w SWZ. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności ust. 7 oraz formularz cenowy, stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ.
Przewód w pełni kompatybilny do aparatu typu Thermoflat będącego na wyposażeniu Szpitala
Część nr: 9
Przedmiotem zamówienia w części nr 9 jest przewód w pełni kompatybilny do aparatu typu Thermoflat będącego na wyposażeniu Szpitala, w ilości wskazanej w SWZ. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności ust. 7 oraz formularz cenowy, stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ.
Akcesoria w pełni kompatybilne do otoskopu typu Macroview będących na wyposażeniu Szpitala
Część nr: 10
Przedmiotem zamówienia w części nr 10 są akcesoria w pełni kompatybilne do otoskopu typu Macroview będących na wyposażeniu Szpitala, w ilości wskazanej w SWZ. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności ust. 7 oraz formularz cenowy, stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ.
System nawigacji komputerowej w pełni kompatybilny do urządzeń typu Stryker będących na wyposażeniu Szpitala
Część nr: 11
Przedmiotem zamówienia w części nr 11 jest system nawigacji komputerowej w pełni kompatybilny do urządzeń typu Stryker będących na wyposażeniu Szpitala, w ilości wskazanej w SWZ. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności ust. 7 oraz formularz cenowy, stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ.
Narzędzia w pełni kompatybilne z posiadaną przez Szpital nawigacją śródoperacyjną typu Fiagon
Część nr: 12
Przedmiotem zamówienia w części nr 12 są narzędzia w pełni kompatybilne z posiadaną przez Szpital nawigacją śródoperacyjną typu Fiagon, w ilości wskazanej w SWZ. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności ust. 7 oraz formularz cenowy, stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ.
Głowica w pełni kompatybilna do posiadanego przez Szpital spirometru typu Lungtest 1000
Część nr: 13
Przedmiotem zamówienia w części nr 13 jest głowica w pełni kompatybilna do posiadanego przez Szpital spirometru typu Lungtest 1000, w ilości wskazanej w SWZ. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności ust. 7 oraz formularz cenowy, stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ.
Szklana elektroda pH w pełni kompatybilna do posiadanego przez Szpital pehametru typu Hanna Edge
Część nr: 14
Przedmiotem zamówienia w części nr 14 jest szklana elektroda pH w pełni kompatybilna do posiadanego przez Szpital pehametru typu Hanna Edge, w ilości wskazanej w SWZ. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności ust. 7 oraz formularz cenowy, stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
Przedmiotem zamówienia w części nr 15 są narzędzia urologiczne, w ilości wskazanej w SWZ. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności ust. 7 oraz formularz cenowy, stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ.
Filtr bakteryjny w pełni kompatybilny z posiadaną przez Szpital myjnią-dezynfektorem do endoskopów typu WD415
Część nr: 16
Przedmiotem zamówienia w części nr 16 jest filtr bakteryjny w pełni kompatybilny z posiadaną przez Szpital myjnią-dezynfektorem do endoskopów typu WD415, w ilości wskazanej w SWZ. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności ust. 7 oraz formularz cenowy, stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ.
Akcesoria w pełni kompatybilne z posiadanym przez Szpital systemem typu Acculan 3TI
Część nr: 17
Przedmiotem zamówienia w części nr 17 są akcesoria w pełni kompatybilne z posiadanym przez Szpital systemem typu Acculan 3TI, w ilości wskazanej w SWZ. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności ust. 7 oraz formularz cenowy, stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ.
Akcesoria w pełni kompatybilne z posiadanym przez Szpital aparatem EKG typu ELI230 firmy Welch Allyn
Część nr: 18
Przedmiotem zamówienia w części nr 18 są akcesoria w pełni kompatybilne z posiadanym przez Szpital aparatem EKG typu ELI230 firmy Welch Allyn, w ilości wskazanej w SWZ. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności ust. 7 oraz formularz cenowy, stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ.
Końcówki do pipet marki Eppendorf
Część nr: 19
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33140000 Materiały medyczne
Przedmiotem zamówienia w części nr 19 są końcówki do pipet marki Eppendorf, w ilości wskazanej w SWZ. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności ust. 7 oraz formularz cenowy, stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 20
Przedmiotem zamówienia w części nr 20 są nakłuwacze, w ilości wskazanej w SWZ. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności ust. 7 oraz formularz cenowy, stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 21
Przedmiotem zamówienia w części nr 21 jest woda do nawilżaczy, w ilości wskazanej w SWZ. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności ust. 7 oraz formularz cenowy, stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 22
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV18424300 Rękawice jednorazowe
Przedmiotem zamówienia w części nr 22 są rękawice sekcyjne, w ilości wskazanej w SWZ. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności ust. 7 oraz formularz cenowy, stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ.
Strzykawki trzyczęściowe z centrycznym zakończeniem Luer-Lock
Część nr: 23
Przedmiotem zamówienia w części nr 23 są strzykawki trzyczęściowe z centrycznym zakończeniem Luer-Lock, w ilości wskazanej w SWZ. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera SWZ, w szczególności ust. 7 oraz formularz cenowy, stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ.