Dienstleistungen - 395010-2018
die Tschechische Republik-Nový Bor: Reinigungsdienste
2018/S 174-395010
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rámcová dohoda – Úklid komunikací ve správě města Nový Bor
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90910000 Reinigungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je zajištění činností spojených se zimním a letním úklidem komunikací, chodníků a veřejných prostranství na území města Nový Bor zadávaných na základě rámcové dohody na dobu 4 let a tří měsíců s předpokládanou dobou plnění od 1.1.2019 do 31.3.2023. Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním účastníkem zadávacího řízení. Dílčí veřejné zakázky budou zadávány postupem bez obnovení soutěže dle § 132 odst. 3 písm. b) Zákona.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 37 648 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: